Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jó tanulási módszerek...

Tudnátok jó tanulási módszereket mondani? (SŰRGŐS)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy most pénteken vizsgázok. Elköltöztem otthonról mert nem voltak a legjobbak a körülmények,de 2hónapra már nem vettek át másik suliba.Tehát osztályozóvizsgát kell tennem, és már rengeteg ideje csak tanulok. Viszont kezdem azt érezni, hogy nem ugrik be minden amit eddig tanultam... És már ígyis nagyon kevés idő van és nagyon sok tanulnivaló,nem is értem hogy gondolták hogy egyedül megtudok többet tanulni mint amennyit ők vesznek a suliba,namindegy... Szóval kellenének jó tanulási módszerek,amik nem tartanak sokáig. Az sem baj ha 2-3 hét után elfelejtem, újra tudom tanulni a szünet alatt lassan. Próbáltam vizuálisan szemléltetni amikor még több időm volt,de az nagyon időigényes és egy 10-es skálán 5 a hatékonysága szerintem. Kihúztam a nehezebb szavakat, többször elolvastam,elolvastam 1x és kiírtam utána mindent amire csak emlékeztem, de ezek nem mondom hogy egyáltalán nem segítettek,de nagyon keveset!

Szóval ha valaki tud olyat ami szerinte hatékony az légyszi írja meg!



2018. máj. 14. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik.
2018. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!