Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy teherbe estem...

Lehetséges hogy teherbe estem vagy ez normális hogy szüzesség elvesztèse után nem a megszokott időben jön még? (Lenyeg lent találhato) válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Április 30-án lefeküdtem 1 fiúval (nekem az volt az első) és használtunk gumit. Második alkalomáltal az első menetnél nem használtunk gumit de a másodiknál igen. Előző menstruációm 27 napja jött meg. De vannak olyan alhasi görcseim amik amik akkor szoktak lenni mielőtt megjönne.
2018. máj. 17. 00:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Már megjottem de venni fogok tesztet azért
2018. máj. 19. 16:33
 12/15 anonim ***** válasza:
11 legközelebb pedig tessék gumit húzni/tabit szedni!
2018. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Naa terhes vagy?
2018. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem. Előző hónapban megvolt a mensim de ebben a hónapban még nem jött meg pedig már megkellett volna jönnie. És néhány napja viszkető, égő érzést érzek a hüvely bemenet körül..lehetséges hogy valami fertőzést összeszedtem, vagy mi lehet az oka ennek?
2018. jún. 16. 11:02
 15/15 anonim válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ennyiből nem lehet sok dolgot megállapítani
2018. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!