Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv pirszing szuratása után...

Nyelv pirszing szuratása után lehet rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
És ha nem, meddig és mennyire észrevehetőek a beszédhibák? Szüleim nem tudnának róla,(18 elmúltam) de ugysem leszek sokat otthon nyáron :D És alkohol, dohányzás tényleg ilyen szigorúan tiltott, vagy meg lehet oldani ha utána fertőtlenítem?

2018. máj. 18. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet téged lebeszélni, akkor szeretném megpróbálni. Van egy egészséges tested, egy hihetetlenül érzékeny nyelved , szépen tudsz beszélni - csak rontani tudsz rajta. És minek?
2018. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Le se tudod írni a piercing szót, biztos, hogy kell ez neked?

Tönkre fogja tenni a fogaidat, pár hónapig brahi lesz, aztán megbánod, mint a kutya.

2018. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szüleid csak akkor nem fogják észrevenni, ha soha többet nem látnak téged.

Ha mégis, akkor nem eszel, nem iszol, nem beszélsz előttük.

A dohányzást, alkoholt a rák fogja észrevenni.

A piercing utat nyit a fertőzéseknek. Nem akarlak azzal hülyíteni, hogy mindenki megbetegszik, aki ilyent visel, de minek kockáztatni? Volt olyan eset is, amikor az illető belehalt (elrákosodott seb, fekélyből származó tüdőgyulladás [ez nem gyógyítható]). Nyelvpiercinget sokan azért csináltatnak, mert egyesek szerint jót tesz a szexben. Ízlés kérdése. Vannak olyan munkahelyek, ahol látható piercing nem megengedett. Ezektől is eleshetsz.

2018. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18, csak van annyi eszed, hogy betartsd a szabályokat. Dohányozhatsz meg piálhatsz friss piercinggel, sőt egyél egy tál curryt amit egy pohár tejjel öblítesz le. Ha annyira felnőtt vagy, tudjál már mérlegelni! Nem nekünk fáj, ha elfertőződik a saját hülyeséged miatt. És igen, lehet normálisan beszélni, ha épp nincs begyulladva a cigi meg pia miatt.
2018. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bettitesaciculi válasza:
Én tegnap szurattam, a szúrás nem fájt , de az evés, az egy olyan szintű kinzás lesz amilyet még nem tapasztaltál , nyelni se fogsz tudni, ha ciizel azt is kerulnos kell, es oszinten, ez az elso napol a szuratas utan, es vagom hogy utana szep lesz meg minden, ezért nem is veszem ki de ezt a szenvedést ne akard, olyan mintha meg lennék nyomoritva...gondolg meg 2x
2018. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül értelmes válaszokat:D imádom hogy ez az oldal már csak az egymásba feleslegesen belekötésrôl és kioktatásról szól. Lebeszélni nem tudtatok, sőt eddig igazából mem is olvastam az oldalt, megcsináltattam a piercinget, szépen begyógyult és nagyon szeretem:) Természetesen betartottam az összes szabályt, ez nem volt kérdéses, szimplán érdeklődtem hogy hátha valahogy meg lehet oldani a káros szenvedélyek mellőzése nélkül ;) Egyedül a beszédhiba volt kicsit vicces de már az is elmúlt, szüleimnek persze egyből elmondtam és beletörődtek :D
2018. júl. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!