Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, mit szeretné...

Veres Béla1 kérdése:

Ha választhatnál, mit szeretnél? Örökmozgót, vagy 1 milliárd dollárt?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti,mert mindkettőnek az esélye szinte nulla.Valaki eléd állna és azt mondja itt egy papír amelyen az Örökmozgó rajza áll,írd alá és a tiéd.A másik papíron pedig az áll,hogy 1 milliárd dollár a tiéd,írd alá.Te melyiket választanád?
2018. máj. 20. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tudományos kérdés :S
2018. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
logikusan az örökmozgó mert végtelen energiát termelek vele, amit értékesítek jóval többért.
2018. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az örökmozgó esélye nem szinte nulla.
2018. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
1 milliárd dollárt, az örökmozgó csak galiba... pláne ha nem is a tudást kapom meg, amivel feltalálja tom... szabadalmazas, perek, értékesítés... mire eljutnék addig hogy legyen belőle 1 milliárd dollárom, innen Magyarországról, a kézhez kapott 1 milliárdot úgy be lehet forgatni, hogy minden leszarmazottam életét gondtalanná tehetem a sajátomat pedig elképzelhetetlen luxussá...
2018. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

1 milliárd dollárt.


Ha a rajzot nem tudom értelmezni vagy mondjuk olyan drága megépíteni az örökmozgót, hogy soha nem lesz rá pénzem, akkor kitörölhetem vele.

2018. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pénzt választanám.
2018. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-as hozzászólónak, az örökmozgó esélye nem "szinte nulla", hanem pontosan nulla. Így mivel örökmozgó nem létezik, evidens, hogy a lóvét vinném.
2018. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!