Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utáljátok Lisannat a...

Miért utáljátok Lisannat a Fairy Tailből?

Figyelt kérdés
Láttam itt olyan kérdéseket, hogy a Nalut vagy a Nalit shipeljük-e. És ezek alatt láttam olyan kommenteket, hogy Lisanna megdögölhetne, meg Lisanna elvileg beleköt a Naluba, ezért utálja az illető. Kérdem én, hogy mi rosszat tett? Nem verte meg Lucyt csak azért mert szereti Natsut. Valaki azt is írta, hogy azért nem szereti Lisannat, mert nincs személyisége, amivel egyet is tudok érteni, mivel számomra is ezért egy semleges karakter(nem tudom se szeretni, se utálni). De viszont már nagyon idegesít, hogy sokan a Nalu miatt utálják. Persze mindenkinek saját ízlése van, valaki szereti, valaki nem, de mindenhol azt látom, hogy azért utálják, mert régen szerelmes volt Natsuba és jaj hát tönkreteszi a Nalut. Szóval ez érdekelne engem. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. máj. 29. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lisanna nekem is semleges a személyiségének hiánya miatt. (Egyébként szerintem Gruvia > Nalu. Natsu és Lucy egyértelműen csak nagyon jó barátok, Juvia viszont tényleg szereti Gray-t és egy idő után már Gray is kezd pl. féltékeny lenni Juviára, tehát ő is kezdi megszeretni.)
2018. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Énis így vagyok vele. Juvia már a kezdetek óta szerelmes Gray e és próbálkozik nála kisebb-nagyobb szerencsével, ami Grayt ugyan zavarja, de egy idő után tényleg elkezd ő is érezni valamit Juvia iránt, csak nem mutatja. A Nalunál viszont nincs így. Igaz néha vannak olyan jelenetek, ami miatt úgy tűnhet, hogy szerelmesek, de szerintem is inkább csak legjobb barátként tekintenek egymásra. Natsu az egész céhért harcol, mindenkit megvéd, és attól, hogy megmenti Lucyt nem jelenti azt, hogy szerelmes belé. Ennyi erővel ha megmenti Erzát szerelmes belé. Lehet Lucy szereti Natsut, de tagadja, bár tipikus tsundere női főszereplő. Nekem az ilyenek sose jöttek be. Persze nem azt mondom, lehet shipelni őket, de a Fandom már túlzásba viszi. Példaként volt amikor egymás mögött mentek le a lépcsőn és elkezdik Nalu moment. Wtf!? Olyan szinten az arcunkba nyomják ezt a shipet, hogy az már fáj. Vagy amikor Lucy megüti, megrudja vagy esetleg leordítja Natsut, az miért Nalu moment? Nem értem. Mindenesetre Lisannat jobban kidolgozhatta volna sensei.
2018. jún. 6. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert engem felhúz a személyisége (ha ezt egyáltalán vehetjük személyiségnek) és mert én is NaLu fan vagyok. Az szerintem sem NaLu moment ha Lucy megüti Natsu-t, de szerintem ők jobban összeillenek. Ezenkívül arra nimcs semmi utalás, hogy az FT jelenben Natsu szereti Lisana-t, de arra, hogy Lucy-t szereti van. (Meg nekem nem tetszik Lisana mágiája de eg már részletkérdés)


Az, hogy ki mit gondol a NaLu-ról emberfüggő, nekem ez az egyik kedvenc ship-em, mert Lucy személyisége 1000x jobban tetszik, mint Lisana-é.

Szeintem mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy eldötse melyiket szereti jobban, és én (mint NaLu-s) se kedvelem azoknak az ízlését akik a NaLi-t szeretik, de elfogadom, mert mindenki azt szereti amit akar. Igaz, hogy NaLu-s képekből, videókból sokkal több van, de található NaLi-s is. Állítólag az FT szülőatyja (Hiro Mashima) is a NaLu-t ship-elte, és Lucy személyisége is jobban ki van dolgozva, többet szerepel, ezért is van sokkal több NaLu-s kép, videó, fanart, stb...


A kérdés az volt, hogy miért utáljuk. Én nem utálom, csak szerintem a NaLu sokkal cukibb. Ez az én véleményem, és mivel erre voltál kíváncsi válaszoltam, bár a véleményünk ellentétes.


(Légyszi ne átkozzatok el >o<)

2018. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lucy személyisége nekem is szimpatikus, viszont ettől még nem fog jobban összeilleni Natsuval. Mert Natsu egyetlen alkalommal sem mutatta, hogy Lucy iránt bármivel is többet érezne barátságnál. Sőt, többször is megjegyezte, hogy Lucy kövér, és hogy egyáltalán nem vonzó. Mitől lenne jó egy olyan ship, amiben a csaj veri a srácot, a srác meg akaratlanul is sértegeti a csajt, és a napnál is világosabb, hogy nem tekint rá nőként? Amikor belekezdtem a Fairy Tail-be, én is abban reménykedtem, hogy lesz köztük valami, de nem alakult ki semmi. Sőt, még a semminél is kevesebb van köztük. Nincs komoly érzelmi kötelék, sem "kémia", sem semmi ilyesmi. Még csak halovány vonzódás se.
2018. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

#3 Nyugi nem átkozlak el. Mindenkinek van véleménye és ízlése, mindenki azt szeret amit akar, ahogy írtad. Énis így vagyok vele. Valaki szereti a Nalut valaki nem, valaki szereti a Nalit, valaki nem. Attól, hogy én nem szeretem a Nalut és Lucyt, attól függetlenül azt, aki szereti, nem fogom elküldeni a francba. Igazából nekem az a problémám, hogy valaki nem tudja azt felfogni, hogy valaki esetleg nem szereti Lucyt vagy a Nalut. Mondok is egy példát. Valamelyik nap barátnőm írta, hogy Instagramon látott egy olyan posztot, hogy melyiket shipeljük, a Nalut vagy a Nalit. 1-2 írt Nalit, olyan 10en Gratsut és több száz meg Nalut. A probléma nem is ez, hanem az, hogy aki nem Nalut írt, azt elküldték melegebb éghajlatra. És nem értem miért. Annak viszont örülök, hogy te legalább nem látod Nalu pillantak, azt hogy Lucy megveri Natsut. Meg hogy elfogadom azt, hogy nem mindenki shipeli a Nalut. Kevés ilyen Nalu shipert láttam. Amúgy egyértelmű, hogy Lucy jobban ki van dolgozva és többet szerepel, mivel ő a női főszereplő. Kicsit érdekes is lenne, hogyha keveset szerepelne🤔.

#4 Nekem úgy rémlik, hogy csak annyit mondott rá, hogy nehéz, bár 1 éve láttam/olvastam, szóval lehet rosszul emlékszem(de úgyis itt a nyári szünet, újraolvasom a mangát). Amúgy az a gáz, hogy egyes Nalu shiperek még azt is Nalu pillanatnak látják, amikor Lucy megveri Natsut. Például Instagramon láttam, hogy a mangában a Fairy's Christmas special fejezetének van még 3 oldala. Ebben az van, hogy a nagy buli után már csak Lucy marad és el kezd rendet rakni. Aztán a háta mögül mocorgást hall a takaró(asszem) alól, ami Natsu meztelenül. Mivel japánul volt így nem értettem, de Lucy elkezd kiabálni Natsuval, majd bele tekeri a sáljába Happyvel együtt, és mindkettejükek kirugja az ablakon. És ez alatt voltak olyan kommenteket, hogy Nalu😍. És így...ebbe mi a Nalu? Nem értem.

Őszintén én nem nagyon tudok shipelni senkit a Fairy Tail-ből. Oké szeretem a Gruviát, de nem annyira, hogy már fangörcsöt kapják. Hiába lány vagyok, engem nem nagyon vonz a romantika, főleg az ilyen Naluhoz hasonlók. És amúgy se ez az anime lényege. Oké, hogy van benne de akkor se az. De ettől függetlenül én elfogadom, hogy ki mit shipel, csak ne vigyék túlzásba. De komolyan, valaki azt kérte Twitteren senseitől, hogy rajzolja le Lucyt és Natsut, ahogy szeretkeznek. Ez szerintem már kiakasztó.

2018. jún. 8. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs a Nali fanokkal, de ha választani kell, akkor inkább Nalu.

Szerintem jól működik a párosuk, és aranyosak együtt + hiába mondja Natsu folyton, hogy Lucy milyen kövér, valahogy amikor figyelem elterelésről van szó, és Natsu találja ki a tervet, Lucy ruha nélkül, vagy fehérneműben végzi. XD

Plusz, Lisanna amikor Edolasban vannak, le se tojja Natsut, nem is segít neki, és utána még megy a "jah, persze de hiányoztál", pedig egyértelműen lejön, hogy ha tud, ott marad Edolasban.

Na mindegy... tehát szerintem Nalu jobb mint Nali. (De akkor is Gruvia a legjobb!!!)

2018. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.^^

#4: Szerintem igenis van Natsu és Lucy közt kötődés és nem is gyenge (nem azt mondom, hogy szerelmesek egymásba, hanem bármilyen kötödésre gondoltam). Pl.: amikor az egyik csata után Natsu sálját Lucy hozza vissza, de majdnem leesik, mert a sálat viszi a szél... miért akarná mindenáron visszavinni Natsunak, ha semmi kötődés nincs köztük? És (asszem ugyan abban a harcban- a Tenrou szigetesben) amikor Kain Hikaru (a Grimoire Heart céh tagja) szó szerint Lucy-re tapos, akkor Natsu miért nézne úgy, olyan kétségbeesetten? Ha nem lenne köztük semmilyen kötelék akkor sosem ölelnék meg egymást (pl.: Fairy Tail 1. film), miért nem ellenkezik Natsu mikor Asuka arra kéri, hogy csókolja meg Lucy-t?


És még ha Natsu azt is mondja, hogy Lucy kövér, attól még nem kizárt, hogy (akár baráti akár erősebb) érzéseket táplál iránta.


Az, ha én ship-elek valakiket az nem azt jelenti, hogy mindenkinek ezt kell gondolnia. Elfogadom, ha valaki NaLi fan, még azt is ha valaki úgy hiszi, Natsu mással illik össze, sőt, a yaoi szerű ship-ek sem zavarnak, csak -ahogy mindenkinek- nekem is megvan a saját véleményem. Nem erőltetem rá senkire a nézőpontomat, csak a kérdéshez kötődően leírtam, hogy mit gondolok. Azért tesznek fel kérdéseket a GYIK-re, mert kíváncsiak valamire, más emberek válaszára.


Ez szintén az én személyes véleményem, nem kell érte leharapni a fejem.^^

2018. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Barátnőm figyelmeztetett, hogyha kiírom ezt a kérdést, sokan be fognak támadni. Ehhez képest teljesen normális válaszokat kaptam. Köszönöm, ennek nagyon örülök. És annak is, hogy vannak normális Nalu fanok. Természetesen, ahogy leírtam, hiába nem szeretem, nincs nagy bajom a shipel. Ha Lucy nem verné, meg ordibálna vele, talán még én is shipelném őket. De ez nekem nem jön be. És a Nalu shiperekkel se lenne bajom, de ahogy előzőleg leírtam, valaki képes betámadni olyat, aki nem shipeli őket. És általában ilyeneket látok.

#6 Most, hogy így írtad, visszagondolva tényleg nem csinált semmit Edolasban. Sajnálom, hogy sensei ennyire nem dolgozta ki, pedig lehet, hogy egy jó mellékkarakter lett volna. És tényleg látszott rajta, hogy maradt volna Edolasban. És, hogy őszinte legyek én nem bírom, hogyha Lucy fehérneműben vagy meztelenül végzi. Oké nincs bajom a fanservice-al, de egy idő után idegesítő(igaz nem csak nála, mert Erzanak is mekkora mellei voltak a Dragon Cryban, de nála fordul elő a legtöbbször) De ez is ízlés kérdése.

#7 Amúgy igen, ha szerelmi nem is, de baráti kötödés az van köztük. De ki mit lát bele.

2018. jún. 9. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!