Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a törit?

Ti is utáljátok a törit?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tudom megtanulni, mint a többi tantárgyat...

2018. febr. 13. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valszeg rosszul jegyzetelsz .

Én kifejezetten szeretem.

2018. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2018. febr. 13. 16:45
 3/12 meszike91 ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem utálom, sôt. Az egyik kedvenc tantárgyam. Számomra nagyon érdekes tud lenni, emellett pedig a tanáromat is nagyon szeretem. Fiatal, vicces és kedves férfi, és szerintem nagyon jól tanít. De például még általános suliban én sem szerettem a törit, ez pedig részben a tanár miatt volt. Az írásodból nekem totál az jön le, hogy nem a történelemmel van a gondod, hanem azzal aki tanítja. Tanácsolni ezzel kapcsolatban maximum azt tudom, hogyha már írtál nála több dolgozatot is, akkor már tudod nagyjából, hogy mik az elvárásai. Illetve órán sem árt aktívnak lenni, hogy lássa az igyekezeted és szorgalmad. Az sokat számít.
2018. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

{...} hogy mik az elvárásai, és aszerint készülni a dogákra.

Ez kimaradt.:D De persze az is lehet, hogy téged ez a tantárgy egyszerûen hidegen hagy.

2018. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az érdeklődési köre, amit te szeretsz, azt más szeretheti, utálhatja, vagy egyszerűen csak közömbös lehet iránta, és fordítva. Bevallom, én sem szeretem magát a történelmet, mint tantárgyat, azonban az órákat ki nem hagynám! :) Csak emiatt vagyok ötös ebből a tantárgyból, amúgy hidegen hagy.

OFF: Én az irodalommal állok hadilábon, az egyetlen tantárgy, amit nem bírok elviselni. Nagy nehezen összehozok egy négyest belőle, aztán adíos, amigos! Legszívesebben elégetném a tankönyvet, és azt, aki írta.

2018. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szar a suli.
2018. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se szeretem.
2018. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Próbáld meg megérteni az összefüggéseket, és úgy már könnyen tanulható az egész, ebben akár - ha Pest közeli vagy - különböző felkészítők is tudnak segíteni (akár ingyenes is), vagy tényleg lehet érdemes váltani, ahogy már fentebb is tanácsolták :(
2018. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 9 Baranya megyei vagyok, szóval.. Az túl messze van.:)
2018. febr. 14. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!