Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok idegen helyen...

Miért nem tudok idegen helyen normálisan aludni?

Figyelt kérdés
Régebben olyan 12-13 éves koronban még semmi ,,bajom" nem volt, bárhol tudtam aludni. Aztán olyan 14 éves koromtól kezdve akárhova megyek idegen helyre nyaralni,kirándulás vagy főiskolán a koliban nem tudok normálisan aludni. Ez leginkább abban nyilvánul meg,hogy el tudok aludni de az éjszaka közepén mindig felriadok és úgy érzem,hogy hirtelen meg vagyok kicsit zavarodva és nem tudom hol vagyok aztán utána olyan mintha kitisztulna fejem , lenyugszok és vissza tudok aludni. Ez mitől lehet? Mit tudnék vele kezdeni?

2018. máj. 31. 21:32
 1/3 anonim válasza:
Velem is ez van. Azért, mert a saját kis ágyadat megszoktad, és fura egy új. Sajnos semmit nem tudunk tenni ellene:(
2018. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bagolyvagymi ***** válasza:
Tanuld ki a tudatos alvás módszerét és képzeld, shogy otthon alszol
2018. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Tudatos alvás módszere?
2018. jún. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!