Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolt"baj lehet nekem belole?

Angolt"baj lehet nekem belole?

Figyelt kérdés
Amerikában voltam. Haza jöttem. Megismerkedtem egy amerikaival, vissza akarok memmi. Es felesegul venne. Ha a menyasszonyi vizumot igenyelne nekem. Csak itthon kell interjuznom vagy amerikába is? Alap angol tudasom van. Vele megértettem magam. Az interjun ha nem fogom erteni azt az "amerika angolt"bajom lehet belole?

2018. jún. 1. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jól megy az angol, mint amilyen jól tudsz magyarul, akkor nemigen fognak megérteni.
2018. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alap angol tudás meg az hogy nagy nehezen megérteted magad vele, bőven nem elég egy kapcsolathoz. és igen, nagy baj ha nem érted az interjúztatót
2018. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo! Azert irok ekezett nelkul mivel amerikaba nincsen ekezett es ott vasaroltam telefont. Nem reg jottem haza!

Kedves 2.valaszolo akkor perfekt angol kell az interjuhoz?

2018. jún. 1. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csudara nem erdekel az ekezet. Sokkal nagyobb bajok vannak, s az nem helyesirasi kerdes.
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a telefon nyelvét tudtommal át lehet állítani, de javíts ki ha tévedek. és igen, perfekt angol kell
2018. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
javítás: a telefon és a billentyűzet nyelvét is át lehet állítani akármilyen nyelvre. ha a telefon sajátját nem lehet, tölts le egy appot hozzá (én a gboardot használom)
2018. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!