Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt megteheti egy rendőr?

Ezt megteheti egy rendőr?

Figyelt kérdés

hangosan veszekedtem tegnap este a telefonon valakivel, aztán zenét hallgattam fejhallgatón. egyszercsak elment a villany, az áram, levettem a fejhallgatót, hallom hogy valaki matat a folyósón a szekrénybe ahol a kapcsolók vannak, a telefonommal világítva kibotorkáltam a vak sötét lakásból, majd látom, hogy 2 rendőr ott áll.

elkezdik, hogy ugye tudom miért jöttek, mondom, fogalmam sincs. valai hogy panaszt tett hogy hangoskodtam, iszonyat bunkón beszéltek velem egyébként a rendőrök. erre elkezdik, hogy miért nem nyitottam ajtót, mondom mert zenét hallgattam fülhallgatón. erre az a megoldás hogy leb.ssza az áramot? most komolyan ehez van joga? sztem akármilyen csendháborítás is történik, azért egy bizonyos szintű illemet be kéne hogy tartsanak...


2018. jún. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem lát át a falon, nem tudja hogy szándékosan nem reagálsz vagy véletlenül nem hallod. Ha a kérdés igaz, akkor valószínűleg azért nyomta le, hogy te (mint hallani nem tudó) is érzékelje hogy ott vannak (hiszen hiába kopoghatott vagy akár dörömbölhetett, csengethetett úgysem hallottad volna). Még mindig jobb, mint tokostól berúgni az ajtót. Azt sem tartottad volna illedelmesnek.
2018. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát figyelj most a rendőrök nem tudhatják, hogy te miért hangoskodtál, benne van a pakliban az is, hogy bajban vagy vagy valami. Aki panaszt tett, lehet ő se tudta, csak furcsának tartotta és - bár Magyarországon szinte elképzelhetetlen - lehet, hogy csak jót akart, mert azt hitte baj van.

Megtehetik, mert mást nem tudnak csinálni, ha nem hallod, hogy szólnak. Lehet, hogy durvának tűnik, de ha te amiatt meghalsz, mert ők elmennek szó nélkül, akkor még rosszabbul jársz.

Persze sok rendőr bunkó paraszt, ez előfordul, de csak a munkáját végezte, semmi rosszat nem tett, ami ellened szólt volna.

2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, csak olyan rosszul érzem most magam, életembe nem volt semmilyen ügyem. erre rendőr jön hozzám, lekapcsolja az áramot, meg úgy beszél velem mint egy sorozatgyilkossal, nem tudom feldolgozni
2018. jún. 3. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
egy magyarral még szép hogy megteheti! de ha az egzotikumok hangoskodnak, akkor már gyávák!
2018. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:

Felháborító! Én nagyon sajnálom, hogy valakik kellemetlenséget okoztak neked amiatt, mert te valakiknek kellemetlenséget okoztál.


Jogosan vársz el bizonyos szintű illemet másoktól, elvégre ha te nem is, akkor legalább más tartsa magát valamiféle illemhez.

2018. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És legalább feljelentettek?
2018. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!