Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet a Train With Brain...

Hogy lehet a Train With Brain nevű oldal ennyire sikeres?

Figyelt kérdés

Semmi érdekeset nem ír, állandóan balhé van körülötte, mégis már több, mint 7 ezer követője van. Csinált egy csoportot, és már abban is több, mint 4 ezren vannak. Én is benne vagyok, csak hogy lássam, mi megy ott, és el sem hiszem, de ennek a srácnak rajongói vannak... Pedig egy versenyeredménye, meg semmije sincs, csak folyton járatja a pofáját.


Egy időben még viszonylag sokan voltak ellene, tudom, mert sok testépítő csoportban is benne vagyok, mostanra viszont, ha valahol elkezded szidni, már a hívei is megjelennek, és megvédik. Ha meg megosztják valahol egy posztját, alatta páran szidják, de a többség meg lájkolja. A Kathi Bélát is beoltotta, a Molnár Petit is, mégis rengetegen mellette állnak. Pedig azért ezek az emberek elég sokat elértek már.


Egyszerűen nem értem, hogyan tehetett szert ekkora népszerűségre ilyen rövid idő alatt, és felháborítónak tartom, hogy sok testépítőt nem ismernek ennyien, mint ezt a srácot a cikkeivel, meg az állandó különc álláspontjaival. Bocsi a panaszáradatért, csak valahol hangot kellett már adnom ennek a dolognak, mert nem értem ezt az egészet. Hová tart a világ?



2015. jan. 21. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ne kövesd, lépj ki a csoportból, akkor nem fog idegesíteni, mint ahogy engem sem.

Azt sem tudom kik ezek az emberek.

2015. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagy az arca,mint irtad is.

Belelkesiti a tömegeket hogy "most megmondja a pofajukba".

2015. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Győzike is híres
2015. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Meg az oldal azt irja az embereknek amit hallani akarnak.

Nem kell nagy súlyokkal edzeni edzzetek magas ismetles számmal kicsi súllyal. Jobban jártok.

Nem kell guggolni elég lábtolózni.

Nem baj ha nem nézel ki sehogy azért van mert nem koxolsz.

Nem kell nehéz összetett gyakorlatokat csinálni. Egyszerű izolációval jobban jártok.

Nem kell erősnek lenni nem erről szol a testépites.

Nem birsz egy crossfit/kettlebell hasonlo edzést? Nem is baj amugy is baromság ők a hülyék.


Nagy sulyokkal edzeni nehéz, guggolni nehéz összetett gyakorlatokat csinálni nehéz, erős nem leszel egykönnyen. Amiket ajánl azok könnyű dolgok barki megcsinálhatja. Ezért is van szerintem nagy ismertsége.

2015. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk részben értem, részben nem értek egyet, mert az izoláció és az izomérzet azért baromi nehéz dolog, és éveket kell dolgozni rajta. De mindegy, ez egy dolog.


Viszont az emberek azt is akarják hallani, hogy Kathi Béla, Oláh Vivi, Molnár Peti stb. egy idióta?

2015. jan. 21. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
De akkor is könnyű csinálni nem megtehelo annyia mint nagy sullyal alacsony ismetlessel csinalni egy osszetett gyakorlatot. Egy hónap alatt be tudom neked tanitani hogy jó legyen az izomérzeted.
2015. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, rengeteg emberrel beszéltem már erről, és az izomérzet egész magas szinteket elérhet, amihez nem elég egy hónap, de egy év sem. És nem könnyű csinálni, sokkal nagyobb koncentrációt igényel, mint a nagy súlyos gyakorlatok.


Egyébként van nálunk a teremben erőemelő is, aki megmondta, hogy sokkal könnyebb a nagy súllyal néhányat nyomni, ami a fájdalomérzetet illeti, mint kisebb súllyal, magasabb ismétléssel dolgozni, amikor ég az izom, mint az állat. Néha ő is edz úgy alapozásnál, de mondta, hogy nem irigyli a testépítőket, akiknek magasabb ismétléssel kell dolgozniuk az izomnövekedés maximalizálásához.


De mindenesetre ne erről beszélgessünk, mert nem erre irányult a kérdésem, nem mondtam, hogy minden hülyeség, amit a gyerek ír, viszont vannak olyan bicskanyitogató elszólásai, amik után nem értem, hogyan követhetik még mindig ennyien.

2015. jan. 21. 17:54
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Unalmas ez a reklám lassan...
2015. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Milyen reklám? Antireklám?
2015. jan. 21. 18:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért köt bele mindenkibe, hogy népszerű legyen, mert az emberek oda mennek, ahol balhé van.
2015. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!