Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ne öljem meg magam?

Miért ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, nincsenek igazi barátaim, tudom, hogy úgyis az utcán fogom végezni mert nem érdekel a szakmám és nem érdekel a tanulás sem. Nem telik el úgy hét, hogy valaki ne baszogatna és mondják úgyse lesz belőlem semmi, hülye vagy, valakit megkérdezek, hogy így majd úgy csinálom és lebasz mert nem úgy... Boldog sem voltam még szerintem az elmúlt 18 évben, akik ismernek nem ezt mondanák, de én tudom mi a különbség a boldogság és az öröm között. "Barátaim" is csak úgy vannak, hogy egyik sem igazán keres csak az elején kerestek. Jön akkor a kérdés miért ne tegyem?

2018. jún. 6. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert gyáva és önző tett.
2018. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

ha ennyire szar a helyzeted, akkor ideje lenne változtatni!

várhatod a sült galambot, sajnáltathatod magadat, vagy eltervezed, hogy mit hogyan teszel ellene és cselekszel!

az élet nem a szenvedésről szól, ha teszel érte lehetsz boldog!


én pár évig voltam hasonló cipőben, de kitörtem belőle

2018. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Hmmm. Ha ennyire választ akarsz, akkor azért, mert ez csak egy időszak, amiben vagy, egy rossz hullám miatt meg én nem akarnék meghalni. :D


De igazából sokkal fontosabb az a kérdés, hogy már miért ölnéd meg magad? Ezt azért beszéld meg magaddal. ;)

2018. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert 14 év múlva te leszel az emberek hadseregének a vezére a gépek elleni háborúban.
2018. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%
Mert meghalni bárki tud és élni se fogsz örökre :D Használd ki az időt, változni sose késő. ;)
2018. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csatrad ***** válasza:
12%

legyel gonosz elobb.

rugj bele egy koldusba, tepd meg egy hulye liba hajat, markold meg egy bogyos csocst, a pincer segget, bofogj bele egy kocsmaros pofajaba, ugasd le a tanart valamiert.

a lenyeg, hogy anyagi kart ne okozz csak szellemit, ami a te bajod is.

add ki magadbol, mutasd meg masoknak es nezd meg mit szolnak hozza.

ha megremiszt akkor kiabrandulsz


ha tetszik akkor csak magaddal is ezeket teszed, ugy hogy valszeg neked nem tetszik (ebben az esetben mentalisan beteg vagy, gyogyitsd meg magad)


ha elvezed (a tetsziktol annyiban kulonbozik, hogy a tett tetszik nem a vegeredmeny), akkor mar van amiert erdemes elned mert boldogga tesz.

2018. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért ne mert kib**tul fáj.

Foglald le magad mással...

2018. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Mert MINDEN SIKERÜL,higgy magadban és szard le az első válaszolót!

Ha másnak sikerül valami,az NEKED IS FOG!!!

2018. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szabó Péter?
2018. jún. 6. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

en nem mondom hogy ne tedd. mindenki rendelkezhet a sajat eletevel. nem az en dolgom hogy lebeszeljek barkit a szandekarol.

mellesleg megjegyzem aki valoban meg akar halni nem beszel rola megteszi. mondom ezt ugy hogy a legkozelebbi hozzatartozom lett ongyilkos.

2018. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!