Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ne öljem meg magam?

Miért ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, nincsenek igazi barátaim, tudom, hogy úgyis az utcán fogom végezni mert nem érdekel a szakmám és nem érdekel a tanulás sem. Nem telik el úgy hét, hogy valaki ne baszogatna és mondják úgyse lesz belőlem semmi, hülye vagy, valakit megkérdezek, hogy így majd úgy csinálom és lebasz mert nem úgy... Boldog sem voltam még szerintem az elmúlt 18 évben, akik ismernek nem ezt mondanák, de én tudom mi a különbség a boldogság és az öröm között. "Barátaim" is csak úgy vannak, hogy egyik sem igazán keres csak az elején kerestek. Jön akkor a kérdés miért ne tegyem?

2018. jún. 6. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
senki nem mondja hogy ne. azt csinálsz amit akarsz.
2018. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert csak egyszer élsz. Nincs visszaút. Most kene erofesziteseket tenned, hogy kilábalj abból a szennybol amiben elsz. Keress hobbit, jarj el helyekre,erdekbaratokat hanyagold, sportolj. Milyen a szakmád amit nem szeretsz? Mi az amit mindig ki akartál próbálni? Mi az ami akár egy picit is érdekel? Ezeket válaszold megmagadnak. Ha meg abszolut remenytelen hogy barmi pozitiv dolgot tudj ezekre valaszolni,akkor keress fel egy szakembert. Mi nem tudunk segíteni; neked kell tenned valamit.
2018. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!