Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a zene? Mikor...

Melyik lehet ez a zene? Mikor mentem az utcán pár suhanc gyerek ezt énekelte, de persze csak dúdólni tudom. Na akkor kezdem is. Tü tü tü tüh (szünet) tü tü tü tüh tüh okey tü tü tüh. Huhh aki tudja annak veszek egy lovat

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 17:25
 1/3 2*Sü ***** válasza:

A tütütüidnek így írásban nyilván nincsenek hangmagasságai. Ritmusképletnek nem precíz, de ha még precíz ritmusképletet is adtál volna (tudod, mint az énekórán, tá, ti-ti, stb…), abból is aligha fog bárki is egy könnyűzenét felismerni, mert adott ritmusképletre vagy ezer számot rá lehetnek húzni, ha nem nagyon jellegzetes. (Márpedig jó eséllyel nem az.)


Szóval ez egy jól sikerült kérdés volt. Még ha csinálnál a dúdolásodról egy felvételt, és mp3-ként feltöltenéd valahova, akkor talán… De így nem is tudom mit gondoltál.

2018. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a zenét. A watch me cimű szám
2018. jún. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!