Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy könyv amibe az...

Manó11 kérdése:

Ha lenne egy könyv amibe az életetek története le van írva, elolvasnátok végig?

Figyelt kérdés
könyv,élet történet

2018. jún. 11. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bár szinte biztosan úgy lesz vége, ahogy gondolom.
2018. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én inkább csak szakaszosan olvasnám
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jún. 12. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem akarnék minden tudni. Van amire meg nem akarok emlékezni.
2018. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem,utolsó én is így vagyok vele
2018. jún. 12. 17:17
 7/10 anonim válasza:
100%
Hú, ez nagyon izgalmas kérdés szerintem :) Nekem attól függene, hogy kinek a szemszögéből van megírva. Az enyémből, valakiéből, aki ismer(t), vagy egy "mindent tudó" író által, aki minden olyat is beleír, amit én nem vettem észre... Engem nem is a jövő érdekelne a legjobban, hanem hogy milyen dolgok történtek körülöttem, ami elkerülte a figyelmem vagy személyes okokból máshogy éltem meg, mint ahogyan valójában volt... Mondjuk biztos, hogy nem tudnám abbahagyni már azoknál a részeknél sem, ami a jövőről szól... Annyira nem egyszerű minden nap felkelni, és csinálni, amit kell, szóval szeretném tudni, hogy megéri-e és arra az útra vezet-e, ahova szeretnék jutni :)
2018. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csatrad ***** válasza:
0%
hahahahahaha, delol senki se tudna elolvasni egg ilyen konyvet, mert mindegy mikor fog bele, meghal oregedesben mire vegezne, legjobb esetben is csak a felet tudna elolvasni, de max ugy be se kell fejeznie, mert a konyv masodik fele azt irna le, hogy olvasta az elsot X-D
2018. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tudná elolvasni? Úgysem lenne benne minden apró részlet, csak a jelentőségteljesek. Nyilván nem arról szólna hogy reggel felkelsz, kimész a klotyóra... Vagy ötezredszer is hogy hogy nyomod a rutint a melóban.
2018. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csatrad ***** válasza:
ezt ugy mondod, mintha nem erdekelne, hogy hanyszor mentel budira eleted soran :D
2018. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!