Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti a helyembe írnátok ezzel a...

Ti a helyembe írnátok ezzel a férfival vagy nem?

Figyelt kérdés
Házasságban élek de mostanában sajnos eléggé emg romlott a kapcsolatom a párommal mivel van egy közös gyerekünk és ő nem segít semmiben se körülötte.És ez nekem nem tetszik sokszor próbáltunk már változtatni ígérte is hogy változik de mindig ugyan oda lyukadunk ki hogy nem változik csak ígérget. Van egy másik férfi aki udvarol nekem egy közösségi oldalon személyesen még nem ismerem.Nem is nagyon szerettem volna bele menni abba hogy találkozzak vele mivel én házasságban élek neki nincs kapcsolata. Így nekem sokkal nehezebb meg nem is szeretnék senkivel se szemtelen lenni illetve hazudozni sem.De eléggé jól érzem magam annak a férfinak a társaságában bár is eddig amennyire meg ismertem ezen a közösségi oldalon.Ő úgy érzem meg hallgat figyel rám tudom őrültség de valahogy így érzem.
2018. jún. 15. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez így már régen rossz...

inkább zárd le a kapcsolatot, ne a háta mögött sumákolj

2018. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, írnék, de csak azután, hogy szakítottam a mostani párommal. Ha nem érzed jól magad vele, nincs értelme együtt lenni, de attól még ne csapd be őt. Gondolom, neked se esne jól fordított esetben. Szakíts vele, aztán ismerkedj.
2018. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
én irkálnék vele. legalább a lelkemet simogassa valaki, ha már a férjem tojik rám :)
2018. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok most nem akarok mentegetőzni de nyilván meg szólalt a lelki ismeretem mert azért mégis házasságban élek.És kicsit érdekes helyzet.De így van a férjemmel többször próbáltam helyre hozni de ezt már úgy néz ki nem lehet.A gyerekkel meg eddig azért nem léptem ki a kapcsolatból eddig mert nem igazán tudok kire számítani hová menni de érzem hogy régen nem jó ez már ami van.IGy eléggé érdekes a helyzet.
2018. jún. 15. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
"Ő úgy érzem meg hallgat figyel rám tudom őrültség " - gondolom a férjed, a gyerek apja is így tett, mielőtt lefeküdtetek. Vagy nem? És ez az íróeszközember is úgy fog tenni utána, ahogy a mostani. Mielőtt bármit tennél, olvasd el Tolsztoj Anna Karenináját - nem csak azért, mert rólatok szól, hanem mert nagyszerű remekmű.
2018. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindenképp jobban jársz ha úgy lépsz ki a kapcsolatból hogy már lesz másik pasi a láthatáron. de én nem lépnék. az hogy flörtöltök meg netszexeltek még nem jelent semmit. ezért nem lépnék ki. viszont legalább így fel lesznek dobva a hétköznapjaid és lesz kivel csevegni :)
2018. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos így tett az elején ő is ebben igazad van.Azért is tudom hogy jól meg kell gondoljam mit csináljak.Eléggé csalódott vagyok ezek után.Utolsó válaszoló szerinted milyen viselkedés ez a részéről hogy akarta a gyereket most meg nem foglalkozik vele minden rám vár egész nap.Ő fáradt meg dolgozik ez mindenre a kifogása.Még játszani se játszik a gyerekkel se semmi.
2018. jún. 15. 09:27
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég gáz viselkedés, de mivel te vagy a nő, így neked nehezebb. ezért nekem különösebb lelkifurdalásom nem lenne. ha a pasim nem adja meg ami nekem jár, akkor majd megadja más. ha máshogy nem, legalább lelki alapon.
2018. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vond meg magadtól a beszélgetést, ha ez jót tesz a lelkednek, és így nőnek érzed magad. Csak ne ess bele, mert nagyot csalódhatsz élőben, és amit már fentebb írtak, lehet addig kedves, míg meg nem kap. Mennyi idős a gyermek? Mert sokszor van mélypont a házasságban mikor a gyerek még kicsi, mert valahogy sok férfi kicsit menekül ilyenkor, mikor még nem tud mit kezdeni a kisgyerekkel. Majd egész megváltoznak, mikor elkezd beszélni, lehet vele játszani, tanulni stb. Ne ugorj rögtön fejest másba, mert két szék közül a pad alá esel. Adj időt és próbáljátok meg rendbe hozni
2018. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
19-hónapos a fiam
2018. jún. 15. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!