Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A MédiaShop ugyanaz mint a...

A MédiaShop ugyanaz mint a Média TeleShop?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy Média Teleshop néven, automata telefonhívóval rendszeresen zaklat egy cég. Mivel rögzített hívás, kérdezni nem tudok, és a hívás is rejtett számról jön.

Egyedül a MédiaShop-ot találtam a neten, ami nagyon hasonló néven fut, de nem tudom egyezik-e a két név. Az életbe lépett szigorított GDPR szabályokra hivatkozva szeretném letiltatni magam a listájukról.



#személyes adat #GDPR #Média Teleshop
2018. jún. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
igen. csak az tele van!
2018. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elértem a MédiaShop ügyfélszolgálatát, ahol tájékoztattak, hogy nem ők a hunyók és megadták annak a cégnek az adatait, amelyik az ő nevükkel majdnem egyezővel telefonos megkereséseket alkalmaz. Azt is mondta, már sokan panaszkodtak náluk az esetek miatt és felajánlották a saját ügyvédi irodájuk segítségét, ha panaszt kívánnék tenni a hatóságoknál.
2018. jún. 22. 23:14
 3/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, jutottál valamire a Média Teleshop-pal? Én is most jutottam el oda, hogy elegem van belőlük, hogy már hétvégén és este is zaklatnak.
2018. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok... egyébként a céginfóba találtam egy Media Teleshop Kft-t, nem tudom ez lehet-e az. Elérhetőségnek egy e-mail cím van megadva és egy '85-ös születésű férfi a cégtulajdonos.
2018. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A MEDIASHOP cég segített kinyomozni a zaklató céget.

A levelük szerint a


TELE-SHOP Mediamarketing Kft.

1134 Budapest

Váci út 47/B.


a hunyó!

2018. júl. 15. 16:28
 6/7 anonim válasza:

Nem ugyanaz, de nem is az előző, hanem ez:

MediaTeleShop Korlátolt Felelősségű Társaság/2016

1035 Budapest, Miklós utca 13. 8. em. 42

Cégjegyzékszám: 01 09 277095

Cég állapota: Működik.Ők telefonálnak folyton.

A címük sem igaz,mert a 1035-ben nincs Miklós utca.

Nincs elérhetőségük, se telefon se email cím!

2018. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Tele-Shop Mediamarketing Kft nem azonos a Mediashoppal. Óvakodjon mindenki tőlük,mert könnyen ráfázhat, ahogy én is. Rendeltem még múlt hónapban egy masszírozó matracot. Egészen más fajtát küldtek ki a postán, rosszabb minőségűt. Amit én rendeltem az elfogyott náluk, de eszükbe sem jutott megkérdezni, hogy kérem-e amit ők gondolnak küldeni helyette.... Nekem kellett visszavinnem a XIII.ker.Váci út 47 sz. alatti üzlethelyiségbe, melyet alig találtam meg. Ott még az anyám nevét is meg kellett adnom a termék átadásakor! Ez az üzlethelyiség valójában több cég levél-e-mail átvevő helye. Nekem csak "szívességet tettek" - nem szívesen - a termék átvételével, mert mint mondták az már nincs benne a szerződésben a Mediamarketing kft-vel! Csupán egy telephely szolgáltató cég!!!! A Mediamarketing kft pedig mindenáron a bankszámla számomat akarta megszerezni (melyet normál esetben megadtam volna, de nem nekik!) még 3 héttel később, mielőtt nagy keservesen (többszöri e-mail váltás után ) postára adták a termék vételárát. A postaköltségemet, ami több mint 1.400.- Ft volt, azt nem kaptam vissza. Arra hivatkoztak, hogy nem adtam meg a bankszámla számomat, amit többször is kértek, mert nagyon akarták!
2020. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!