Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beírták a panaszkönyvbe, hogy...

Beírták a panaszkönyvbe, hogy bunkó vagyok, kirúgnak emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eladóként dolgozom. Épp egy vevő megrendelését csináltam, viszont a következő közben már mondta volna, mit szeretne.


Erre mondtam, hogy még nem tudok figyelni, mindjárt kérdezem, elnézést. Amint tudtam figyeltem rájuk, köszöntem nekik és kérdeztem, mit kérnek.


Aztán be írták a panaszkönybe, hogy bunkó a kiszolgálás, ezért nem jönnek többet. A főnök még nem tudja, holnap mondom meg neki, de félek mi lesz. Majdnem 2 éve dolgozok itt és még nem volt ilyen.


Egyáltalán mi a követezménye, ha beírnak a panaszkönyvbe? Mármint hivatalosan.


Köszönöm előre is a válasszokat.


2018. jún. 29. 00:19
 1/2 2*Sü ***** válasza:
100%

> Egyáltalán mi a követezménye, ha beírnak a panaszkönyvbe? Mármint hivatalosan.


A vásárlók könyvébe leírtakat a cégnek ki kell vizsgálnia, illetve 30 napon belül írásban kell válaszolnia a panaszosnak. (Ennek elmulasztása bírsággal járhat.)


> A főnök még nem tudja, holnap mondom meg neki, de félek mi lesz.


Ha úgy érzed, hogy nem követtél el semmi olyat, ami a panaszt indokolttá teszi, ne rágódj miatta. A főnök nyilván be fog számoltatni arról, hogy pontosan mi történt.


Nyilván az, hogy valaki panaszt tesz, az önmagában nem jelenti feltétlenül azt, hogy ez bármilyen retorzióval járna. Ha bemész egy pékségbe, elkérheted a vásárlók könyvét, amiben senki nem akadályozhat, és beírhatod panaszként, hogy nem lehet kapni salaktéglát. Megteheted, tehetsz ilyen panaszt, és nyilván senkit nem fog a pékségben emiatt retorzió érni.

2018. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Te 2 éve vagy ott. A főnököd tudja, hogy eddig nem volt rád panasz. Tud(hat)ja, tudnia kell azt is, hogy vannak az ügyfelek közt is nem emberi társadalomban valóak.

Én a halyében megkérdezném, mi történt, aztán, ha kielégít a válaszod, tennék rá egy nagyot, mit hova íra egy bunkó!


Amúgy mi lett belőle?

2018. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!