Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este mik szaladgálnak at az uton?

Este mik szaladgálnak at az uton?

Figyelt kérdés
Görények vagy mik, arra hasonlítanak.

2018. júl. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
tolvajok, tévével a hónuk alatt!
2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nyest vagy nagyobb patkány szok mifelénk
2018. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hülye gyerekek.
2018. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is észre vettem már, hogy éjszaka ilyen állatok szaladgálnak az utakon. Pár hónapja tűnt fel, amikor lekéstem az utolsó buszt, és gyalog kellett éjszaka hazamennem. Akkor találkoztam először ilyenekkel. Átszaladt egy előttem a járdán, vijjogó hangot kiadva. Fekete volt és szőrös, valamint elég áporodott szagot árasztott. Nagyon veszélyesnek látszott, rendesen meg is ijedtem. Ahogy mentem tovább, az egyik bokorból hangok hallatszottak, mozogtak az ágak is. Ismét két ilyen állatra lettem figyelmes, ahogy közösülnek éppen a bokorban. Nem tudtam eldönteni, hogy patkány, görény, vagy mi lehet ez... Amég hazaértem, újabb és újabb ilyen élőlények keresztezték az utamat. Aztán végre sikerült hazaérnem.


Hazaértve rákerestem a neten, hogy mik lehettek ezek. Beírtam az állat tulajdonságait kulcsszavaknak, hátha megtalálom valahogy, mik is voltak ezek... Beírtam, hogy sötétedéskor sok van belőlük, gyorsan mozognak, büdösek, ijesztő hangot ad, nem tűnik túl intelligensnek, fekete szőr borítja testét, és rendkívül gyorsan szaporodik. A kereső meg is fejtette nekem, hogy akkor éjszaka én cigányokkal találkoztam az úton.

2018. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyestek. nálunk a kertben is vannak. múltkor cigiztem és jött a nyestanyuka meg mögötte a 3 kölyöknyest. de megláttak és gyorsan elszeleltek :)
2018. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Nekem is ugyan ez a történetem az elejére gondolok én is a buszt késtem le.
2018. júl. 5. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
a négyesnek egy baromi nagy pacsi! :DDDDDDD
2018. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!