Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó úton haladok afelé, hogy...

Jó úton haladok afelé, hogy össze barátkozzak a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem.


Mindenki kedves volt,meg érdeklődő.

De az egyik lány jobban kereste a társaságomat,mint a többiek. Meg ő sokat segített. Míg szórólapoztunk,ő ajánlotta fel,hogy segít,senki más nem csatlakozott mikor mondta.Addig is sokat beszéltünk utána még a munkaidőig volt 1 óránk elmentünk nézelődni,vásárolni.

Aztán az idő alatt is beszélgettünk.

Sok közös témánk van :)


Utóbbi napokban írtam neki,csak vmi ürüggyel,de egyik nap elég sokat beszéltünk,meg kicsit mélyebb dolgokról is már,mint a szimpla kollégnős, mizu van,mi volt a munkahelyen.


Ma is írtam neki,de már úgy vagyok azért ő is keressen,ne csak én. Illetve rámenős sem szeretnék lenni,nehogy azt higgye,hogy netán más szándékom van :D


Én is nőnemű vagyok mielőtt vki félre érti :)


Szerintetek? Akkor hagyjam most már,hogy ő is keressen?


Van egy legjobb barátnőm,de ő nagyon rámenős volt mindig keresett hívott. Mielőtt írtam volna neki már írt. Szóval barátnőmmel nem volt ilyen gondom.De ő nagyon más személyiség sosem találkoztam mai napig olyan emberrel mint ő.


Szóval most úgy érzem,hogy nekem kell sokat keresnem,tennem azért,hogy akár jó barátnők lehessünk kolléganőmmel. De azért nem akarok rámenős sem lenni :D :D


2016. jún. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozni szabad. :)
2016. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy szabad :)


Csak nem akarom azt sem,hogy már magamat rá erőltetem.

2016. jún. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!