Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátaimra hallgatni vagy...

Barátaimra hallgatni vagy menni tovább azon az úton, amit jónak érzek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már lassan 7 hónapja ismerek és előre leszögezem, mi csak barátok vagyunk és szeretnénk is azok maradni. A lényeg, hogy a srác mondta, hogy az én érdekemben nem szeretné, ha összejönnénk. Kezdeném ott, hogy a srác egy gazdag családból származik és elmondása szerint szülei nem igazán örülnének nekem. Úgy is érzem, hogy nem is nagyon érez most már irántam többet, mint barátság, ahogy szerintem már én sem.

Szóval ahogy megismertük egymást, rá alig 1 hónapra kezdődött ez a dolog. Alapjáraton teljesen úgy viselkedünk egymással, mint barátok. Viszont az is elő szokott fordulni, hogy szexelünk és barátaim nagyon szeretnének erről az egészről lebeszélni, mert ők erre nem tekintenek normális barátságként. Pedig amúgy ez a srác egy nagyon jó barátom, annak ellenére is, hogy szexelni is szoktunk. Tudom, hogy ez így nem mindennapi, de nekünk ez így jó és mondhatni mindezek ellenére legjobb barátok vagyunk.


17/l (ő 19)


2017. jún. 27. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a barátaidnak.

Ez a fiú "barát" kihasznál téged. Lekoptat ilyen hülye szöveggel, hogy a szülei nem örülnének, de azért közben megizél párszor.

A többi barátoddal sem szexelsz, nem? Akkor vele miért?

Inkább keress egy normális fiút, aki felvállal és nem csak dugóluknak használ.

2017. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben ezt a kapcsolatot barátságként tudod kezelni és nem érzel emiatt többet iránta, akkor rendben van.

Ha mindketten csak élvezitek és nem vártok el többet, mint ami van, nem fogtok besértődni, letargiába esni ha a másik talál valaki mást akkor nem hétköznapi de már 2017 van.. az idők változnak.

2017. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ez mostanában nagyon is hétköznapi... de nem szokott jó vége lenni, de te tudod.
2017. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha helyén tudjátok kezelni... csak vigyázz, nehogy baba legyen a vége.
2017. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidnak igaza van. A srác megaláz téged és használ.


Elmondta neked, hogy nem fog veled járni, mert nem elég jó ahhoz, hogy felvállaljon, de ahhoz elég jó vagy, hogy néha lefektessen, ha éppen más nem ér rá.


Nem a barátod, mert nem tisztel: ilyet nem teszünk azzal, akit tisztelünk.


Te pedig alázod magad ezzel.

2017. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez az idióta nagypapi hozzáállás... nem csak a pasi élvezi ám a szexet... nem megalázás ha érzelmek nélkül k*rtok egyet... csak egy k*rás...
2017. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

nagyon nem mindegy, hogy érett felnőttek, közös megegyezésből csak szexelnek, vagy tizenévesek csinálják ezt.


Mi a különbség? Van a szabad szex, és van az, mikor a srác közli, hogy "nem vagy elég jó ahhoz,hogy járjak veled, de arra elég jó vagy, hogy megdugjalak, ha éppen nincs jobb nő a a közelben, mert azt látom, hogy fekszel, ha csak rád fújok".


Az előző jó dolog, az utóbbi meg megalázás.

2017. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy 17 éves lánynak nincs szabad akarata?... te lenézed a nőket...
2017. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem tudsz szöveget értelmezni.

Sok dologról fogalmad sincs.

Gyerek vagy még.

2017. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"mi csak barátok"

Barát? - a kölök még a 'haver' szintjét sem üti meg!

Te az ő szemében nem vagy más, mint füttyentésére azonnal ugró, mindig kéznél levő, kihasznált szerető.

Felvállalására nem vagy jó, de lefektetni igen?

Hol maradt belőled a női önérzet?

2017. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!