Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németország menjek vagy maradjak?

Chrystaal kérdése:

Németország menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális válaszokat várok! Van egy párkapcsolatom 7 hónapja kB de elég fura, közösen fizetjük az albérletet, nincs közös kassza vagyis ő azt mondja közös kassza, mégsem úgy érzem. Jó legtöbbet ő vásárol a konyhára, de mivel ő főnök én csak beosztott neki alapból több a fizetése. Azt sem tudom mennyit keres mert a titok tartásra hivatkozva. Mostanában eléggé elromlott a kapcsolatunk. 7 hónap alatt nem vagyok egy pénz éhes de nem mentünk még sehova, különösebb ajándékot sosem kaptam tőle, ha vásárolni megyünk soha nem mondja h ezt vagy azt megveszi nekem, édesség, kaja oké vesz de egy nőnek úgy gondolom szüksége van arra h néha néha meglepje a férfi. Olyan úgy érzem mintha csak lakotarsak lennénk. Lehet én látom bután. Van egy lehetőségem kimenni dolgozni Németországba, raktár igaz de én úgy gondolom senki sem az csúcson indít. A párom beszél lefelé róla h ne menjek idővel. De mikor a jogsit akartam arról is beszélt lefelé. Itt magyarban nem nem haladok egyről a kettőre. Csak albi tartozás és ennyi az élet. Itt a nyár egyszer nem mentünk sehova még. Igazat megvalva valva beleuntam. Azt sem tudom szeretem e vagy sem?! Segítséget szeretnék kérni lehet picit tömören fogalmaztam előre is köszönöm a válaszokat

2018. júl. 9. 06:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát hívd el Te őt valahova. Még a nyár java csak most jön. Próbáld Te meglepni mondjuk egy vacsorával. Hátha kapcsol és viszonozza.
2018. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ja és a külföldi munkát meg számold át megéri e. A jogsit meg csináljad. Azért ne hagyd magad korlátozni
2018. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, volt h én vásároltam neki ruhát, vacsit csináltam de semmi...
2018. júl. 9. 06:52
 4/20 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy az albérlet meg a kiadás ami bár nem sok elviszi. És akkor egész hónapban gondolkodok hogy azért is ideis kell venni és egész hónapban élni.
2018. júl. 9. 06:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Most szombaton is mehettünk volna falunapozni tesomekkal és nem volt kedve vagyis azt mondta menjünk de a kifogások kifogások hátán jöttek... Elment a kedvem... Az egésztől
2018. júl. 9. 06:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha felmerült benned a kérdés, hogy szereted-e még, az nem jelent jót. Menj Németországba, próbálj szerencsét, ha nem jön össze, nem jönnek be a számításaid, max hazajössz. A pasi meg belekényelmesedett a kapcsolatba, megkapott már téged, alapnak vesz, nem érzi, hogy küzdenie kéne érted, hogy fent kéne tartania az érdeklődésedet..
2018. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 csatrad ***** válasza:

7 honap az semmi. sokan azert maradnak egy kapcsolatban, mert nincs kedvuk a plusz erifeszitesre, hogy egy ujat szerezzenek.

szentem menj ki nemetbe ott talan novesztesz golyokat ami felkeltheti egy no erdeklodeset, mert most csak egy papucs vagy amiben kenyelmes otthon belebujni.

2018. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most is beszéltünk ő csak azt mondja hogy én fejest ugrok a semmibe. Mondtam neki milyen munka h élelmiszer gyár ugye 4 5 fok van most azt mondta h nem éri meg. Ideges és mérges rám mert azt mondja hogy ő mindent próbál jól csinálni és mégse jó. Mondtam. Neki hogy én beleuntam... Sajnálom őt nagyon,és ezért vagyok kétségek között...
2018. júl. 9. 10:19
 9/20 anonim ***** válasza:

Sajnálatból SE maradj vele együtt. Talál majd mást, ahogyan te is.

Erről egy Kowalsky szám jutott eszembe: “Mert tudom szeretni nem azt jelenti, hogy két ember egy igát von, hanem a másikat bíztatni repülni, bíztatni repülni, hogy a másikat bíztatni repülni, át egy világon.”

Olyan emberre van szükséged akivel -depresszió-: “te vagy a szél a szárnyaimnak...” :D kölcsönösen támogatjátok, építitek egymást

2018. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van ahogy írtad! Egyre inkább hajlok affelé, hogy menjek és ne foglalkozzak a véleményével, bár lehet hogy fájdalmat okozok neki ezzel
2018. júl. 9. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!