Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normálisnak számít?

Normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem a 13. életévemet,mégis rengeteg előítélet elé estem. Folyton azt mondják anorexiás vagyok holott én próbálok hízni mégsem bírok, ilyen a testalkatom. 150cm vagyok illetve 33 kg, tanév közben néptáncolok. Ha ez valóban unnormális hogyan tudnék hízni? Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 11. 12:46
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nem szándékos fogyasztástól van az tényleg alkat. Van aki hiába enne többet akkor sem hízna semmit míg máson meglátszik ha egy kicsit többet evett. Ezen csak konkrét badizás segít megfelelő edzéssel és sporttáplálkozással együtt. Túl sok ételtő csak a gyomrod tágulna ki és pocakos lennél.
2018. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat, ehhez a magassaghoz, ez a súly, valóban nagyon kevés. Talán érdemes lenne beszélned egy dietetikussal, aki táplálkozási tanácsokat tudna adni.
2018. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!