Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?...

Mit tennétek a helyembe? Felmondanátok vagy várnátok?

Figyelt kérdés
próbálom röviden de érthetően megfogalmazni. 2 éve hagytam abba a sulit mint webfejlesztő, ez csak középfokon végeztem szóval okj-m van nem egyetem, vagy fősuli így rettentő nehezen találok a szakmámba megfelelő munkát, a jelenlegi munkahelyem a 3. a 2 év alatt, 2 hónapja vagyok itt nagyon örültem mikor felvettek mert végre a szakmámba kaptam munkát és nem volt gond hogy tapasztalatlan pályakezdő vagyok. az első 2 hétben nem volt gond de azóta egyáltalán nem érzem jól magam itt, nem kapok munkát, nem foglalkoznak velem, nem tanít be senki, mintha itt sem lennék. az irodába nincs közvetlen itt a főnökség így kb egész nap netezek, aminek lehet valaki örülne hogy ezért fizetnek de engem nagyon zavar, frusztrált vagyok miatta. már bejárni sincs kedvem, megutáltam az egészet. azon gondolkodom hogy keresek egy másik helyett pl lidl vagy aldi ahol lehetne részmunkaidőben dolgozni de azért fizetnek is és kitanulnék valami mást, még a sminkelés, kozmetika ami érdekelne..később ezeket profibb szintre vinni akár oktatni ilyenek..ti mit csinálnátok a helyembe? szerettem volna honlap fejlesztéssel foglalkozni de ez a 2 éve tartó folyamatos kudarc nagyon elvette a kedvem, az egyetem vagy főiskola nem opció nem érzem magam elég jónak hozzá..maradnátok és várnátok még vagy elmennétek?
2018. júl. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Végletekbe kerülnél ... Lidl egyéb ulti iszonyat gyors melót igényel , állandó a kavarás felfordulás tumultus . Ez kezeléséhez alkat és tapasztalat kell. Hamar kivágják az embert -
2018. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én maradnék ezen a helyen, és a munkaidőmben távmunka keretében dolgoznék valami tök más cégnek :))
2018. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Megbeszélném valamelyik főnökkel, hogy mégis milyen formában számítanak rám. Ha bebizonyosodik, hogy csak cselédnek kellek, aki lefőzi a kávét meg esetleg besegít mennyiségi feladatoknál időnként, akkor váltanék hamar. Olyan helyen semmiképp sem maradnék, ahol nem hajlandóak rendesen betanítani. Ha a Te helyzetedben lennék - mintahogy nem vagyok - akkor megpróbálnék minden áron elhelyezkedni egy olyan cégnél ahol rendes tapasztalatot lehet szerezni weblapkészítésből, aztán pár év múlva átmennék home office-ba vagy ki külföldre a többszöröséért.
2018. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradj még pár hónapot, hogy a következő helyen elmondhasd, hogy pl. fél évet dolgoztam ennél és ennél a cégnél webfejlesztőként. ez már releváns munkatapasztalatnak számít, függetlenül attól, hogy ténylegesen mit csináltál. Egy következő helyen esetleg nem lenne szimpatikus, hogy két-három hét után felmondtál. Az Aldi-s ötletet felejtsd el, ha egy ilyent beírsz az önéletrajzodba, szakmailag úgymond elvágtad magad, ha meg nem írod be, akkor ott lesz a fehér folt, hogy mit csináltál eddig. Szóval várj ki. Természetesen emellett próbálj meg beszélni a főnökkel, kérj feladatokat, szabad idődben próbáld képezni magad az internet segítségével.
2018. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2018. júl. 16. 20:56
 6/7 anonim válasza:
Azóta mi történt kérdező?
2018. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó most vettem észre hogy írtál. Azóta is ennél a cégnél vagyok de a helyzet változatlan. Úgyhogy most januárba kitanulok egy másik szakmát és szerintem végleg felhagyok az informatikával.
2018. dec. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!