Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30éves, jóképű férfi vagyok....

30éves, jóképű férfi vagyok. A feleségem a 8. hónapban van, anyagi helyzetünk nem valami fényes. Arra gondoltam, hogy gazdag nőnek nyújtanék szexuális szolgáltatásokat. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 19:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
75%
el is felejtheted! tönkre akarod tenni a házzasságod?mert ezzel csak azt éred el
2010. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenre én is gondoltam már.Hisz az ember mindent megtenne csak ne legyen nincstelen.Engem a 6 éves lányom tartott vissza.Nem tudtam volna a szemébe nézni és féltem,hogy ha kiderül elvehetik tőlem.Így hát maradt a szegénység.

32/L

2010. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
2állásom van,gürizek amennyit csak tudok,de nagyon keveset keresek.Mostanában azt látom hogy sok férfi jól helyezkedik,amelyiknek nincs pénze.A feleségemnek nem mondanám el.
2010. jún. 18. 19:39
 14/42 Doruss ***** válasza:
67%

Sok furcsa dolgot hallottam és láttam már de az, hogy valaki ekkora strici legyen még a terhes felesége mellett is...

Na ez mindenen túltesz!

2010. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

14 éves vagyok nem akarom én itt osztani az észt,de:

-Gondolj bele a feleséged helyzetébe,hogy nemsokára megszüli a gyereketeKET közben Te meg más nőkkel "szórakozzol" most ezt nem lehet azzal az indokkal megtenni,hogy a "családod érdekében",mert akkor vállalnál plusz munkát meg bármi mást,de ezt nem tennéd meg,mert gusztustalan dolog.


És azt enyhén kétlem,hogy a feleséged pedig belemenne ebbe!Vagy talán mégis??!!


Én elhiszem,hogy nem valami könnyű +munkát találni,de próba szerencse.Hogy lennél képes ezek után a feleséged szemébe és a gyereked szemébe nézzni??



És még egy apró dolog:

8 hónappal ezelőt mikor vállaltátok a gyereket akkor nem gondoltál bele,hogy "nem valami fényes az anyagi helyzed"


Ja és,hogy a kérdésre is válaszoljak interneten vannak ilyen oldalak ahol lehet jelenkezni ilyenekre.

De ez akkor is gusztustalan dolog a családoddal szemben.

2010. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
55%
És te mit szólnál ha a feleséged menne gazdag pasikhoz?
2010. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Marhaság!!! Előbb utóbb minden titok kiderül. Inkább legyél kicsit szegényebb, de boldog, mint gazdag és boldogtalan!
2010. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Doruss ***** válasza:
53%

Hát ha ennyi lelkiismereted sincs... Hogyha nem tudsz belegondolni hogy mekkora aljasság az, hogy van egy terhes feleséged, akivel boldog családi életet élsz, ő a te kis drága feleséged, és te a háta mögött minden kis rib@nccal és qrvával összefekszel, akkor csak csináld. De majd akkor próbáld a szemébe nézve mondani, hogy "csak téged szeretlek..."...

Csak szegény feleségedet sajnálom.

2010. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
37%

... és elképzelem a magyarázkodást:


"de hát Édesem, én csak pénzt kerestem, értetek tettem..."


:)))) jaj de gáz :)

2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Akár takaríthatnál is, más állás után nézhetnél, sőt szórólapozni is lehet. De te dugni akarsz, sajnálom a feleséged, amiért egy ilyen ocsmány pasi gyerekét hordja.


d,jpt

L

2010. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!