Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30éves, jóképű férfi vagyok....

30éves, jóképű férfi vagyok. A feleségem a 8. hónapban van, anyagi helyzetünk nem valami fényes. Arra gondoltam, hogy gazdag nőnek nyújtanék szexuális szolgáltatásokat. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 19:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne tegyél ilyet!

Te örülnél, ha a feleséged hasonló jó 5letekkel állna elő?

Szerintem nem.

Mit mondasz majd a kisgyermekednek később? Abból lett ilyen szupcsi babakocsid, mert idős hölgyekkel kedves voltam? Na neee...

Inkább próbálj meg állást váltani. Nem kell két állás, csak egy, de az legyen jó: például végezhetnél levelezőn egyetemet, hogy továbbképezd magad esetleges magasabb fizetésért. Mit szólsz ehhez? Persze ma nem csak a diplomások keresnek jól, szóval böngészd inkább az álláshirdetéseket!

Az 5letet pedig sürgősen felejtsd el te 30 éves jóképű, ám végtelenül buta és erkölcstelen férfi!

2010. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szomorú lettem ettől a kérdéstől..

komolyan.

2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a feleségeddel a dolgot,és ha ő is beleegyezik,akkor nosza rajta!:)
2010. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már ennyire lelkisek,haladni kell a korral.Minden lehetőséget meg kell ragadni ha az életben maradás a cél.
2010. jún. 18. 20:22
 35/42 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ennyire lelkisek,haladni kell a korral.Minden lehetőséget meg kell ragadni ha az életben maradás a cél."


Kicsit magadba szállhatnál,szegény feleségedet tudom CSAKIS sajnálni,hogy pont egy ilyen "férfit" kellet kifognia.Ennyira egy gusztustalan embert mint te.

Te mit szólnál ha a feleséged elmenne férfiakhoz,mit mondanál :"semmi baj szívem ez a korral jár,büszke vagyok rád"

Vagy mit?Vagy az más,mert te férfi vagy?Kicsit tesség már magunkon elgondolkozni,hogy nemsokára apuka leszel te meg más nőkkel szexelsz.

2010. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?Az életben maradás a cél?Haladni kell a korral?Rajtad nem lehet segíteni,nagyon sajnálom a feleséged és a születendő gyermekedet is!
2010. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ha a feleséged tudná hogy egy gazember gyerekét hordja a szive alatt!

Szerintem te nagyon lökött vagy, és azt hiszed beveszük a buta dumát!

Gondolom a feleséged nem kívánja a szexet és te most akarsz frenkizni!

Na neee!!

Áh az eszem megáll, 30éves jóképű mocskos disznó vagy, és felfoghatatlan hogy miért lesz neked gyereked!Mert csak csinálni tudtad!

2010. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

A korral való haladás azt jelenti, hogy mindenki hímk*rva meg prosti lesz, meg strici? Gratulálok, gyönyörű felfogás, ezért tart ott ez az ország, ahol. Ha meg nem tetszik, amit írunk, minek kérdezted meg? Akkor gyerünk, b*sszál úton útfélen minden nővel, aki pénzt ad ezért.

Ja, nekem egyébként enyhén kamuszagú a kérdés.

2010. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát. Nem egy egyszerű kérdés, nem hiszem, hogy helyes lenne rávágni, hogy egy mocskos disznó vagy. Nem lennék rá büszke, hogy egy tízzel kezdődő kort odavések a kommentem mögé... Mindegy. Azt kéne belátni, hogy semmiképp sem szórakozás, mert pénzt akar. Mindenki erre rávágja a munkát. Két munkahely mellé egy harmadik? Meg a hú de jól kereső állások, ma már csak a mesében vannak, vagy ügyvéd esetleg orvos, közgazdász és hasonló felsőfokú végzettséget szerzett embernél fordulnak elő. De ha a kérdezőnek ilyen iskolái lennének elég valószínű, hogy eltudna helyezkedni. Mindenesetre az, hogy ő nélkülöz, és hogy a felesége nélkülöznek, az egy dolog. De majd mikor a születendő gyermeke fog nélkülözni... Én nagyon sajnálom, hogy sajnos az emberek többségének nem túl egyszerű. Gondolom, ha ilyenen elgondolkoztál, akkor a nem túl fényes anyagi helyzeten tényleg egy elég kis összeget értettél. Megértem, hogy a gyerekednek és a feleségednek többet akarsz nyújtani annál, hogy esetleg fázzanak vagy szakadt rongyokba járjanak. DE én is nőből vagyok. És a nők szeretnek lelkizni, mindegy milyen korban is élnek. A férjüknek pedig nem árt ehhez igazodni, és nem a saját fejük után menni. Jó lenne megbeszélni, mert elvileg a házasság a közös probléma megoldásról szól, de ez nem éppen olyan téma... Már alapból a megközelítése is elég szar a dolgoknak. Mikor már titkolni kell valamit, meg hazudozni jönnek a problémák és gyűlnek.Ha tényleg szeret, előbb döglene éhen, mint hogy más nővel lásson... magamból indultam ki. Ha pénzért fekszel le nőkkel, akkor pedig himringyó leszel. Tetszik nem tetszik ez van. A mostani helyzetetekre csak ti tudhatjátok a megoldást. Várd meg míg megszületik a gyereked, és beszéld meg a feleségeddel, hogy valami új munka után kéne nézned, ami mind a hármótokat fent tudja tartani. Szép korban vagy, ilyenkor kellene leginkább a családodnak élni. Ezzel csak ártanál nekik, mert a pénznél fontosabb, hogy rád számíthassanak. Viszont így nagyon eljátszanád a bizalmat. A pénz is fontos, de ha tényleg szeret a feleséged, akkor ez kevésbé érdekli. Remélem, hogy sikerül ezt az időszakot átvészelnetek. Sok sikert kívánok neked egy helyes döntéshez, amire nincs esély, hogy rámegy a családod. Ha a gyereked apa nélkül nőne fel, sem lenne magasabb az életszínvonala...
2010. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a hosszú írását,azt hiszem megfogadok belőle néhány tanácsot.
2010. jún. 19. 00:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!