Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen szolgáltatás?

Létezik ilyen szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Létezik olyan szolgáltatás, amely pl a feltüntetett könyveket tanulmányozva/átolvasva egyetlen eggyé szerkeszti, de azt nem oly módon, hogy simná csak összefűzni, hanem,hogy az egyes dolgokat ne ismételje ha nem feltétlenül szükséges. Ilyen "minden információ egy helyen" értelemben. Mondom mért, persze lehet hülye kérdés az egész és én vagyok az egyetlen ember a Földön, akinek ilyenre szüksége lenne(na meg lehet lehetlen is a feladat): Van több informatikával kapcsolatos anyagom(kb 5 giga), ami nagyjából témánként el különítve van(pl programozás, hardverek, szoftverek stb) és ezeken belül mondjuk az egyik fájlban a hálózatoknál ír a topológiákról meg az ilyesmikről, egy másikban meg mondjuk az OSI modellről(de az előbbiről meg nem). Az lenne a cél, hogy ez mind(mármint ami egy témakör) mind egy fájlban legyen de úgy mint ha teljesen egy dokumentum lenne.(tehát ne tűnjön fel, hogy össze lett ollózva hanem szépen összefüggővé tenni a dolgokat, mintha az egészet egyetlen 1 ember írta volna. Ez azért lenne jó, mert nem kéne keresgetni, hogy erről a témáról valyon melyik dokumentumban eshet szó, hanem egyetlen egy dokumentum van minden témán belül.(a cím nem mindig egyértelmű mert vhol csak ilyen vélelenszerű számok/betűk stb). Valamint, ha csak simán összefűzném őket, akkor lehet ugyanazt a témát egy dokumentumon belül leírna 10x 10 különböző módon.


Ismérlem tudom, hogy hülyeségnek/lehetlennek tűnik, pusztán csak kérdezem.


2018. júl. 19. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem több mint másolás-beillesztés és tördelés. Annyira triviális dolog, hogy nem véletlenül tanítják általános iskolától kezdve ezt hogy bárki el tudja végezni. Emiatt nem hiányterület amire érdemes egy szolgáltatást létrehozni mert annyira keresett dolog legyen.


Ehhez eleve nem kell semmi más, csak egy kis szabadidő. Aki amúgy irodában és iratokkal foglalkozik, napi több órában csinálja mondhatni ugyanezt. Ez maga a szövegszerkesztés.

2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos alapjában véve lehet, de bizonyos témákhoz elfér egy kis szakértelem is, mert nem csak arról van szó, hogy egymás után másolgatom. Valamint, mint fentebb is írtam lehet valamit az egyiknél leír a máésiknál nem(viszont a másikban amiben nem volt az A téma felhozba fel van hozva B téma, ami meg a másikban nincs.) Ezek melett pedig számít a megközelítés módja is. Valamint közel 600 különálló dokumentumnál (ami kb 18000 oldal) beláthatalannak nélz ki a dolog.
2018. júl. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!