Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártas valaki a jófogás...

Jártas valaki a jófogás háztól házig szolgáltatás terén?

Figyelt kérdés
Hello. Nem tudom milyen kategóriába kellett volna szóval ebbe raktam. Van pár eladó cuccom a jófogáson és láttam ezt a szolgáltatást. Elolvastam,de kicsit homályos. Tegyük fel pepipálom ezt a szolgáltatást, na már most jön a futár a termékért kitöltöm a lapot stb. stb. pénzt akkor nem kell neki adjak a csomagküldéstért? mert azt írják,hogy az eladási árból vonják le. Tehát azután vonják le,hogy a vevő kifizette? (szóval számoljak + 2 e Ft-ot a termékre és írjam ,hogy benne a postaköltség?) Most villan be csak bakkártyás fizetéssel lehet vagy úgy is,hogy elviszik és majd emberünk készpénzel fizet és nekem pedig továbbítják a pénz?

2018. márc. 8. 22:32
 1/2 Harangozó Csaba ***** válasza:
Nagyjából jól látod. A futár csak akkor jön majd, ha valaki "megvette" a cuccodat. Az ár, amit megadsz, legyen 2000 Ft-al több, mint amit kapni szeretnél a cuccért, mert ennyit levon a Jófogás, mint a szállítási díjat. Neked nem kell semmit fizetned, amikor a futár jön, a futár beszedi majd a vevőtől a meghirdetett árat, abból levonja magának a 2 ezer Ft-ot, a maradékot pedig utalja majd a számlaszámodra, amit megadtál a hirdetésed feladásakor. A Háztól-Házig "szolgáltatás" nem a legolcsóbb, sem a leggyorsabb, én nagyon ritkán használom ( csak ha a vevő akarja nagyon. ) Annyi "előnye" van, hogy ha a vevő nem veszi át a cuccot, akkor ingyen visszahozzák neked. Más küldési megoldásnál ez macerásabb, de azok jóval olcsóbbak ( Foxpost, MPL és talán a DPD, de ez utóbbi most emelte az árait :-( )
2018. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azoknak a postáknak az árát nem tudod véletlenül,amelyet felsoroltál? (egy kis csomagra, úgy 200-250g. körül van) Melyiket mondanád megbízhatónak? Előre utalás után szeretném majd küldeni,tehát inkább az érdekelne,hogy a vevő megkapja-e sértetlenül a csomagot.
2018. ápr. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!