Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hamis képeket...

Mit csináljak ha hamis képeket terjesztenek rólam?

Figyelt kérdés
Nemrég egy lány az iskolából akit nem is ismerek rám írt hogy én vagyok e ezeken a kepeken nem sokkal később egy felsőbbéves is rám írt hogy látta a mesztelen kepeimet.természetesen nem én vagyok rajta és a lány feje nem látszódik.nagyon felek hogy elterjed és mindenki aztfogja hinni hogy én vagyok.talan meg az osztalyfőnökömhoz is eljut és behivjak a szuleimet vagy ki tudja.mit kéne tennem?

2018. júl. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont az lenne a lényeg, hogy ha emiatt bármilyen hátrány ér az iskolában akkor be kell menni az osztályfőnökhöz/igazgatóhoz és jelezni hogy sérelem ér egy szándékosan félrevezető tartalom miatt. A másik részről pedig a rendőrségre menni például a jó hírnévhez való jog sérelme miatt.
2018. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik a feje honnan tudják, vagy miért gondolják, hogy te vagy?
2018. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat csak úgy kitalta valaki hogy envagyok 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
2018. júl. 19. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Te pedig azt mondod hogy nem. Ha nem hiszik el, akkor nem tudsz mit csinálni. Ha emiatt próbálnak piszkálni akkor pedig oda kell menni az osztályfőnökhöz vagy igazgatóhoz hogy rendezze le az ügyet.
2018. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!