Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet, a mindenség meg a...

Mi az élet, a mindenség meg a minden értelme?

Figyelt kérdés
(Fejtsd ki bővebben a 42-t, azt nem fogadom el válaszként.)

2018. júl. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet értelme az lehet, hogy úgy élj, hogy az mindenkinek jó legyen, másoknak is, és neked is, és persze közben jól érezd magad. A másik kettő értelmét nem tudom. :)
2018. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs "értelme". csak lett és kész.
2018. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az élet értelme maga az élet. A mindenség - amelybe beletartozik a minden is - értelme maga a mindenség. Érthető voltam, és belefértem a 42-be? Ha nem érthető a válasz, úgy csak 42 fölött tudok válaszolni bővebben.
2018. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A válasz: 43 de ha vársz még 6666 millió évet akkor kifejtem rendesen.
2018. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy valami olyat csinálj ami miatt emlékeznek majd rád. Ha nem csinálsz semmit 100 év múlva azt se fogják tudni hogy ki voltál, ám ha feltalálsz valamit, elnök leszel, egy nagy író, vagy felfedezel valamit, akár 1000 év múlva is tudni fogják hogy ki voltál. Csinálj valami maradandót!
2018. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!