Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami nagyon rossz, marihuáná...

Valami nagyon rossz, marihuánának mondott dolgot szívtunk, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem ez volt az első eset, hogy marihuánát szívtam, kipróbáltam már párszor, általában csak nevetek és elképesztő éhséget érzek. Tegnap a barátnőm szerette volna kipróbálni, így hárman (én, barátnőm és az egyik barátom) elszívtunk egy füves cigit. Kb. 0,3 vagy 0,4g lehetett, egy cigi volt. Mikor elkezdtük szívni, kb. egyik másodpercről a másikra az ég lilává változott és mintha teljesen elszakadtam volna a valóságtól. Egy filmben éreztem magam, már nem tudtam angolul beszélni (külföldi a barátnőm). A barátom sokszor füvezik, de valahogy ő is teljesen megváltozott. Idáig teljesen olyan volt, mintha normális, jó minőségű füvet szívtunk volna. Rá egy pár másodpercre mindenki elhallgatott és csak néztünk egymásra, senki se értette a másikat. Mintha teljesen elszakadtunk volna a realitástól, megjelent még egy személyiségem, ami beszélt hozzám, rá akart venni dolgokra, de én azzal nyugtattam magam, hogy ez csak a szer hatása és mindjárt lejövök. A barátnőm összeveszett a haverommal, nem tudom miért. Mikor hazajöttünk, teljesen úgy viselkedtünk, mintha semmi se történt volna, de mindhárman éreztünk valamit. Halucinációkat, inkább tévképzeteket éreztünk. A haverom elmondása szerint hosszú perceken át beszélt önmagában, a földön fetrengett. Én szintén magammal veszekedtem, de tudtam, hogy csak képzelődök. A pulzusom nagyon heves volt, kb. 6-ot vert a szívem 2 mp alatt. Ki akartam hívni magamra a mentőket, de nem tudtam, teljesen 'elhagytam ezt a világot'. Nem vagyok biztos mindenben, amit itt leírtam, az elmúlt 12 órában nem tudom mi volt velünk. Nemrég keltem fel, még most is teljesen zavarodott vagyok.


Volt már ilyen valakivel? Szerintetek valami nagyon rossz minőségű marihuánát kaptunk, keverték valamivel vagy nagyon jól ütött a cucc? :D



2018. júl. 28. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat, miszerint még most is teljesen zavarodott vagyok, azt jelenti, hogy teljesen másképp érzékelem a valóságot, a hangokat főleg. Kb. mintha álmodnék, nem tudom leírni ezt az érzést. Ha jól tudom, ennyi ideig nem kellene éreznem a hatását.
2018. júl. 28. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Lehet valami dizájner szintetikus szar volt benne. Az ilyenekbe szoktak belehalni is, meg megbolondulni.
2018. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy valami szarral összekeverték. Angyalporra gondoltam, utána olvastam a neten, hogy hasonló hatásai vannak. Az biztos, hogy nem tiszta marihuána volt, ilyen hatása annak nincs.
2018. júl. 28. 12:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, hánytam is az este. Azt hittem, hogy ezt csak hallucináltam, de most megtaláltam az ágy alatt a szépséget :D
2018. júl. 28. 12:58
 5/5 anonim válasza:
Wooow ez aztan kemeny nap volt*.*
2018. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!