Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki hisz a...

Van itt valaki, aki hisz a szellemekben?

Figyelt kérdés
Velem 6-8 éves korom óta történnek paranormális jelenségek. Nem olyan durvák, csak tárgyak esnek le a polcról, ágyamról, van mikor elmozdulnak tárgyak vagy éppen eltűnik valami, amiről mondjuk 5 perce tudtam, hogy hol van. Illetve mikor még volt kutyám, akkor ő is jelezte, hogy a szobámba van valaki. Azt tudni kell, hogy az én szobámba még nagyon reg apumnak a keresztanyukája halt meg. Egyébként más házakba is észleltem paranormális jelenségeket. És arra lennék kíváncsi, hogy akivel fordultak elő ilyen dolgok, akkor ebben a helyzetbe mit csinált? Hívtatok papot/médiumot, aki elküldi a szellemeket?
2018. júl. 31. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Nem,ha léteznének akkor a világvége már bekövetkezett volna
2018. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 3 évben tapasztalok különös dolgokat, édesapám halála óta. Ateista vagyok és meglehetősen szkeptikus is voltam korábban. 3 éve ez megváltozott. Bár a mai napig viaskodik bennem a racionális énem és a tapasztalataim. Különös, kicsit őrületbe kergető érzés, hogy miközben nem hiszel és az agyad tiltakozik, ugyanakko r magad tapasztalod meg a különös jelenségeket. Tenni semmit nem tettem egyébként, mert tudom (ez is milyen furcsa...) hogy félnem nem kell, viszont figyelek a jelekre, mert mindig akkor jelentkezik, amikor figyelmehtetni akar vamire.
2018. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!