Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gyerekes,...

Szerintetek nem gyerekes, hogy a 17 éves fiú osztálytársam fél a halottaktól, és hisz a szellemekben?

Figyelt kérdés
Azt mondta egyetlen temetésre sem hajlandó elmenni gyerekkora óta, mert fél a halottaktól és a szellemektől.

2017. okt. 17. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Szerintem nem gyerekes. Én felnőtt emberként is félek. Lehet nem ez a normális. Sosem voltam temetésen, gyerekként nem engedtek el, mert nem gyereknek való, felnőttként pedig nem vitt rá a lélek. Nem a halott ember látványától félek vagy attól, hogy egy átlátszó alak áttangózik a szobán éjszaka, hanem a rémálmoktól, a képektől, amiket az agyam generálhat fáradtan..stb
2017. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem gyerekes. Inkább a lány osztálytársa szánalmas. A francnak kell beleugatni mások életébe. Igazi főnyeremény leszel a leendő férjed számára, amennyiben házisárkányra vágyik, mert papucs.
2017. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Felnőtt emberek milliárdjai hiszik, hogy az életüket láthatatlan lények irányítják. Tök elfogadott dolog. Miben más az, ha valaki a szellemek létezésében hisz?

Semmiben, csak ez a h*lye beidegződés, hogy az egyiket tök nagy erénynek tartják, a másikat meg bolondnak.

2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos te is félsz valamitől, de ettől senki nem válik gyerekessé. A halál régebben teljesen természetes volt, a társadalom modernizációja során vált valami messzi dolognak amit kerül az ember, igyekszik nem tudomást venni róla. A mai világban szerintem ez vált a normává és ezzel nincs is gond. Mind máshogy dolgozzuk fel. A szellemekre azt tudom mondani: ki mondta hogy vannak? Ki mondta hogy nincsenek? Nem tudjuk. Lehet picit paranoiásabb az osztálytársad, de csak azért mert nem egyezik a nézőpontotok ne ítéld el, mert ez az igazi gyerekes viselkedés.
2017. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
De, az.
2017. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

1 lehet, hogy semmi közöd hozzá?

2 lehet, hogy tènyleg semmi közöd hozzá?

3 az hogy ha itt megbizonyosodsz az igazadról ès előadod elötte, nem fog változtatni semmin ezzel kapcsolatban.

4 ha fèl lehet okkal fèl. Rossz èlmèny stb.

5 mi lenne ha a saját èleteddel foglalkoznál, hogy az ne legyen gyerekes?

6 mindenki akit jobban èrdekel a mások èlete felett való ítèlkezès, a saját èletèt cseszi el. Fogd fel. Neked is van ès neki is. Az övè nem a tièd. A tièd nem az övè. Ne akarjad másèt irányítani ha a sajátodat se tudod. Ha pedig úgy èrzed, hogy neked muszáj a nagy többsèghez tartozni ès hozzá viszonyítani bárkit, akár magadat ès annak a többsègnek ha úgy èrzed, hogy meg kell felelned, akkor feladtad az irányítás lehetősègèt a saját èleted felet. Ami azèrt szívás mert amerre fúj a szèl arra fogsz menni te is. Akár egy levèl.

2017. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Te gyerekesebb vagy hogy ilyenekkel foglalkozol
2017. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy egyszer ő is meghal, szóval van még pár éve feltalálni az örök életet adó szert, ha nem akar ő is hulla lenni. :D
2017. okt. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ostobaság, de sok felnőtt hisz a természetfelettiben, szóval nem lehet gyerekes mivel ellentmondana a valóságnak. :)


Idővel egyre jobban észre fogod venni hogy az emberek nagyon sokfélék gondolat- és érzelemvilágban és egyre kevésbé fog zavarni mások "furcsasága", szerencsés esetben olyannal is találkozol akitől még tanulni is érdemes.

2017. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Én is félek a szellemektől és hiszek is bennük. 30 évesen. Hú de gyerekes vagyok.
2017. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!