Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valami pénzt...

Hogyan tudnék valami pénzt keresni?

Figyelt kérdés
14 évet vagyok, ezért még nem tudok nyári diákmunkát vállalni, de szeretnék gyűjteni egy számítógépre. ti mit ajánlotok?
2018. aug. 1. 23:17
 1/1 Dominik Tarcsay ***** válasza:

Ajánlom közösségi munkát, ami érettségikor nagyon jól fog jönni. Összesen 50 óra, 14 évesen is elkezdheted ledolgozni, szüleiddel pedig megbeszélhetsz árakat.


15 évesen, napi 8 óra munkáért általában bruttó 8000 Forintot kapsz.


Összesen 50 óráért 50 ezer Forintot kapnál. Ebből munkahelyen még adóznod is kéne, tehát az úgy 42500 Forint (15% adó).


Mivel viszont szüleiddel beszélsz meg árat, kérhetsz (szerintem) két-, vagy akár három ezer forintot is egy óráért. A részleteket Velük beszéld meg.


Én 15 éves vagyok, Call Center-ben dolgoztam heti 40 órát (napi 8), kaptam érte hetente 34000 Forintot.


Neked még ebből a szempontból szerencséd van. Használd ki. :)

2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!