Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetnék tetováló? (többi...

Lehetnék tetováló? (többi lentebb)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nos, eddig az volt a helyzet, hogy óvónő szeretnék lenni. Egyik legkedvesebb hobbim a rajzolás, ezért nyilván sok alkotásom van.. Tegnap megkérdezte egyik rokonom, hogy miért nem megyek tetoválónak, hiszen meg van hozzá a tehetségem, persze én nem így gondolom, de a ez a szakma nagyon tetszik, viszont nagyon bizonytalan vagyok... Itthonról nem igazán támogatnának,egyedül nehezen vinném végig. Kíváncsi lennék, ennek a menetére, mit és hol kellene tanulni.(A kategóriáért bocsi, nem tudtam hova írjam) Privátban küldök képet néhány rajzaimról, ha valakit érdekel! :)

2018. aug. 2. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..

Erre nincs támogatás. Ha még iskolás vagy, és 16+ akkor járj el diákmelózni, hogy legyen pénzed, ha meg már nem vagy iskolás, akkor menj dolgozni, hogy legyen pénzed, ha pedig már dolgozol, akkor rakj félre, hogy legyen rá pénzed. Ha még csak középszinten tanulsz, akkor menj tovább művészeti OKJ-s képzések közül valamire közben. Az ovónői képzés sem annyira nehéz. Lehet a kettőt egymás után is vagy mellett is csinálni.

Ha a rajztudás és a készség is okés, akkor gép, gyakorlás...fotózás, egészen addig, amíg nem érzed úgy, hogy szalonképes lennél. Akkor meg elmész a szalonokba portfólióval együtt és próba szerencse. ;) Ez már csak ilyen. De rövidesen lesz majd OKj-s szintű tetoválás oktatás is, de még csak alakulóban van a dolog. Pár év biztos kell hozzá, hogy végigvigyék.

2018. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,engem érdekelnének a rajzaid.
2018. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!