Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó szövegem/dumám...

Hogyan lehet jó szövegem/dumám? Lent jobban kifejtve.

Figyelt kérdés

Szóval a kommunikációs képessgeimet szeretném fejleszteni. Minden téren

Gondolok itt:

Mondjuk, lányokkal beszélgetni hogy

minél frappánsabb, viccesebb legyek, emellett persze sugározzam azt hogy megbízható is vagyok


Vagy akár ha kötekednek jól kezeljem pl. Beszólnak nekem vagy aki hozzám tartozik

Vagy akár rávenni az embereket erre-arra

Egyszerűen szeretném ha jó dumám és jól tudjak kommunikálni úgy overall, összességében


Esetleg ajánlhattok könyveket, filmeket azokat is szívesen olvasom/nézem.

17/f



2018. aug. 5. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jól érzed: könyvekből, filmekből lehet meríteni cool szövegeket. Plusz, ha sokat olvasol, növekszik a szókincsed egyrészt, másrészt ez már jó kezdőtéma lehet a lányoknál, hogy olvasták-e azt a könyvet, látták-e azt a filmet. Ezek a témák általában hálásak, beszélgetés indítási szempontból.

Ám rendben van, hogy a popkultúrából merítenél ötleteket beszólások visszaverésére, itt csak annyi a bökkenő, hogy idejében jusson eszedbe. :)

Én egyetlen példát említek most, amit az Alien 2-ből szedtem Vasquez nevű nehéz tüzér kommandós csajtól, amikor húzódzkodásokat végzett, és Hudson megkérdezte tőle, hogy nézték-e már férfinak, akkor azzal vágott vissza: Engem nem, hát téged?

Aztán egyszer amikor rám szólt egy pasi, hogy nem félek-e attól, hogy valaki fiúnak néz (fiúsan öltözködő lány voltam, egyszerűen, mert azt tartottam kényelmesnek), én is Vasquez szavaival vágtam vissza. Hát, köpni-nyelni nem tudott a csávó. Végül annyit préselt ki magából, hogy milyen szemtelen vagyok. :)

Szóval ami tetszik, ha kell jegyezd meg, de időben idézd fel.

Sok sikert! :)

2018. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Jó szöveged soha nem lesz, ha nincs kellő szókincsed.

Filmeket hiába nézel, mert azokban olyan szöveg van, amit az alulképzettek is megérthetnek.

Először könyvek, aztán a filmek.

2018. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy olvass, hidd el, egy műveltebb srácra még a csajok is jobban buknak (feltéve, ha intelligens lány kell, nem pedig valami tömeg).
2018. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!