Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nálatok jelentkezett...

Kismamák nálatok jelentkezett farkas éhség a terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
A feleségemnek fura étkezési szokásai lettek. Pár napja evési rohamok jönnek rá és annyira ízlik neki minden étel, hogy hümmög, nyög evés közben. Majdnem sírva fakadt hogy ő tonhal krémet enne nagyon. Olyan élvezettel ette meg és olyan gyorsan mint aki fél hogy elveszik tőle.
2016. szept. 29. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Kívánósság sem.

2016. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4-ből egy gyereknél voltam olyan éhet a terhesség elején, hogy a munkahelyen menzára íratkoztam be, és körömpörköltet, meg ilyesmiket x-elgettem be. de pl a számítógép mellé majszolni, csak nyerszöldségeket vittem és rengeteg vizet kellett innom, majd jött a tej kívánalom is. De ahogy szedegettem a terhesvitamint, alábbhagyott ez a kálvária, valószínű energiaszegény volt a szervezetem a terhesség elején. (ne is étkeztem jól előtte)
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*éhes
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Falási roham nem volt, viszont farkas éhség igen. Nem bírtam ki egy éjszakát anélkül, hogy ne egyek. Éjjel 2-3 körül felébredtem, addig nem bírtam visszaaludni, amíg nem ettem.
2016. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Falási roham nekem sem volt, de szinte folyamatosan ettem/ rágcsáltam valamit, mert csak addig nem voltam rosszul, amíg állandóan tele volt a gyomrom. Kb 10 hetes terhes voltam, mikor elmúlt
2016. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél semmi, másodiknál őrület.

Nutellás kenyeret ettem tejfölös uborka salátával, narancsot minden mennyiségben, de olyan 3kg naponta elment, citromot meg csípőspaprikát magában ettem, szóval mint egy eszelős.

2016. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az első tünetem a terhességem legelején.

A másik meg az hogy minden éjszaka kijártam pisilni.

A harmadik meg hogy megnőttek és feszültek nagyon a melleim.


25+4 hkm

2016. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem halistennek
2016. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a #1 ìrta, egyiknél sem volt
2016. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Csak annyi hogy 1 hét alatt ettem meg dúrván 1,5 kiló savanyított céklát.. Akkor még nem tudtam hogy babát várok csak kívántam mindenhez céklát ettem.. 26 hetes leszek szombaton de mai napig nem vagyok kívánós és nem zabálok.
2016. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!