Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi negatív ember...

Miért van ennyi negatív ember a Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Többször tapasztalom, hogy a kérdező kérdez valamit, a válaszolók pedig jól leoltják szerencsétlent, ezáltal csökkentve az egóját. Miért esik ez jól az embereknek? :D
2018. aug. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Pont annyi negativ ember van, mint amennyi ostoba, eletkeptelen, tudatlan es emelle iszonyu egoval biro kerdezo.
2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nėha olyan emberek vannak, hogy az ember veri a fejét a falba. Én pl. mindig negatívan válaszolok az egészség kategóriában az ettem két szilvát, mennyit hízok kérdésekre. Mert ne reklámozza itt, hogy de ügyes voltam, nem ettem egész nap semmit, plusz ez az oldal nem pro-ana oldal.
2018. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Statisztikailag az elsőnek.van igaza. Az emberek buták, rongyok ennyi. Oh egek ura csapja le már az élősködőket valaki. 🙂
2018. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a dolog, mintha a "természetes kiválasztódás" pont fordított irányban működne.
2018. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!