Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik altató vált be nektek...

Melyik altató vált be nektek a legjobban, a lehető legkevesebb mellékhatással?

Figyelt kérdés

Bármilyen altatót fel tudok íratni, így teljesen mindegy, hogy vénnyel kapható-e vagy sem...


Jelenleg eunoctinom van, ami jól altat, viszont az a probléma vele, hogy másnap nagyon bágyadt leszek tőle, reggel botladozom tőle, egyensúlyi zavarjaim vannak, ami azért veszélyes, mert eleshetek és beverhetem a fejem...


Van olyan altató, aminek sem ilyen, esetleg sem más káros, rossz mellékhatását nem tapasztaltátok?



2018. aug. 13. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugtatókkal próbálkoztál már? Sokkal kevésbé veszélyes mint egy altató, viszont ha rászoksz onnantól nem fogsz többet nélküle még levegőt sem venni nemhogy aludni.
2018. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem még. Igazából nyilván nem akarnék rászokni, csak vészes esetekben használnám, amikor másnapra muszáj kialudnom magam, csak érzem, hogy nem tudnék elaludni, mert nagyon energizált vagyok.. kb 2 havonta 1x ha lenne rá szükségem, akkor viszont nagyon.
2018. aug. 13. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én a frontint javasolnám! Alszol tőle egy jót, reggel kicsit bárgyú lehetsz és nehezebben bírsz felkelni, viszont egyetlen kávé aztán semmi bajod. Ha nem kávézol egy óra múlva kb akkor is éber leszel. Egyensúlyzavart, botladozást nem okoz. Egyetlen hátránya, hogy b@ottul jó cucc és egy pillanat alatt rá lehet kattanni! Több 100féle elvonási tünete lehet és sokkal nehezebb letenni mint pl. a heroint. Ezért tényleg csak akkor érdemes beszedni ha el akarsz aludni. Halálosan túladagolni lehetetlen!
2018. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sanval...teljesen tisztán ébredek, ha éjjel fel kell kelnem akkor se vagyok tőle kókadt.
2018. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!