Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok elaludni? Felborult...

Természetes egészség kérdése:

Hogy tudok elaludni? Felborult a bioritmusom.

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen sokat 24 óráztam és teljesen felborult a bioritmusom. Éjszaka nem tudok aludni.

Amikor reggel kelet akkor jön álom a szememre és nem bírok felkelni. Sokszor az órát sem hallom meg.

Az orvos felírt altatót estére, de nem használ. Ha többet veszek be mér akkor sem. Max 1 órát alszok aztán vergődök. Napközben pedig nem bírok magammal olyan álmos vagyok. Hogy tudnék este aludni? Próbáltam tejet, nyugtatót, altatót de nem használ. Szükségem van napi 7-8 óra alvásra de már régebb óta egyszerűen nem bírok elaludni, ha elalszom nem tudok felkelni. Segítsetek!



2016. okt. 25. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy fokozatosan, 1 órával esetleg féllel vagy negyedórával hamarabb fekszel le, és ne kelj ki az ágyból, akkor se, ha nem tudsz elaludni. Majd csak reggel, így lehetséges (nem tudom biztosra, de nekem ez jut először eszembe), hogy a szervezeted hozzászokik és visszaáll a bioritmusod, de ha nem, akkor menj vissza a dokihoz.
2016. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!