Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Momo miért pont nő?

Szerintetek Momo miért pont nő?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon unalmas ez a momo-ként terjengő hoax. Az emberek úgy látszik elfelejtették, hogy 10 éve pontosan hasonló szintű baromságok terjedtek myvip-en.


"Küld tovább 15 embernek ezt az üzenetet, mert éjjel megeszlek a szobádban, ha továbbküldöd akkor rád talál az igaz szerelem."


Momo egyébként valami művészi alkotás az ocsmányabbik fajtából. De maga ez a köré szőtt történet ostobaság és hoax.

2018. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
2018. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha edzenél meg kicsit ritkítanád a szőröd a sok hülye kérdés helyett, már rég lenne nőd.
2018. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt még azért hozzátenném, hogy egyetlen egy valós bizonyíték sincsen írásos, vagy videó formájában, hogy bárkinek is válaszolna. Lehet, hogy tényleg volt mögötte valami valós dolog és tényleg zaklatott pár embert régebben, de mostanra ennek teljesen nyoma veszett és az ég világon nem történik semmi, ha ráírsz és akkor sem, ha felhívod.


Erre meg ilyen szennyoldalak lehozzák, hogy "Momo fenyegeti a gyerekeket, megvan momo első lehetséges magyar áldozata.." Ami igazából rohadt nagy kreténség mert csak azért csinálják, hogy ez emberek clickbait szerűen betámadják a cikket és a videót amiben igazából nincs semmiféle értelmes tartalom vagy valós esemény. Aki ilyeneket készít elég erősen pofán kéne vágni.


Nem tudom, hogy miért most terjedt el ez a Momo dolog de szerintem ez egyébként egy több hónapos vagy akár éves történet is lehet már. Időnként ugye az is megtörténik, hogy előszednek valami 5-6 éve terjengő hoax-ot és ugyanúgy osztogatják meg. Egyébként sok szülő nem tud reálisan gondolkodni mert félti a gyerekét és bele sem gondol, hogy ez az egész egy nagy-nagy átverős hülyeség.

2018. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Asszem valami filmben volt benne, Momo egy szobor,és asszem kiállították valami múzeumban, ott valami unatkozó ember lefotózta, és akkor regisztrált vele valahová. Szóval mert pont ilyen szobrot látott az elindítója.
2018. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok lemaradva, de ki mondta, hogy ez nő? 😁 Mármint a szoborra érted vagy arra, hogy miért nő áll az igazi Whatsappos profil mögött? Mert a másodikról még nem hallottam, hogy nő lenne a hacker. Ugyanis külföldön valahol ki van állítva egy szobor, ami egy csirkelábú, csúnya nőt formál meg, arra érted kedves kérdező, hogy miért pont nő? Erre mi honnan tudnánk a választ? Miért pont fekete hajú, miért pont nagy szemű, miért ilyen ocsmány?? 😁😁😁
2018. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőő??


Én eskü azt hittem pasi csak hosszú hajjal...


Meg amugy olyan semleges is nekem,talán meleg vagy valami ilyesmi :D

2020. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, Momo eredetileg egy film díszletének készült; tehát ott meg úgy találták ki, hogy olyan illene bele.
2020. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!