Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magassarkúban pont akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magassarkúban pont akkora vagyok, mint a barátom, az még jó?

Figyelt kérdés

Nekem a klasszikus vonal tetszik,amikor a férfi magasabb a nőnél és ez alapból így is van nálunk.

Ő 175 cm, én 167 cm.


Magassarkúval azonban-ami minimum 10 cm - 177 cm leszek. Szóval 2 centivel magasabb.Látszik az egyáltalán? Szeretnék néha előtte is szexi cipőkben lenni.(többnyire akkor hordom őket,amikor nem vagyunk együtt,heti 2-3 alkalom)


2018. aug. 1. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"Az még jó?" - Kinek? Nektek vagy a többi ember véleményétől tartasz?
2018. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ő is vehet fel magasított cipőt.


[link]

2018. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

egyik sem.

Kinézetre gondoltam,vagyis hogy az még nem néz ki hülyén?

2018. aug. 1. 19:02
 4/17 A kérdező kommentje:
igen,ilyesmi cipői vannak is,mivel sokat hord öltönyt
2018. aug. 1. 19:03
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minimum legyen alapból 15 cm különbség férfi és nő között. Ez így a szép, ha felveszel egy 10-12 centis magassarkút, már úgy is majdnem egy magasságban vagy a férfival. Jöhet a lepontozás. 😏

(190 cm F)

2018. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nincs semmi lepontozás.Pont ezért gondolkodtam én is rajta,hogy felvegyem-e,vagy akkor ne
2018. aug. 1. 19:08
 7/17 A kérdező kommentje:
én a 167 centimmel nem vagyok magas nőként,ugye?
2018. aug. 1. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Én magassarkúban pont annyival vagyok magasabb mint a párom, és nekünk ez is teljesen megfelel. (neki meg pláne, mert közelebb van a szeme a cickóimhoz - teljes a boldogság).


Ha titeket nem zavar, akkor senkit sem zavar. Ha téged igen, akkor cseréld be a pasid egy gucci táskára. Jól jár a pasid is és te is. A táska mellé úgyis passzol a szexi tipegő.

2018. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

a szexi cipő és Gucci táska pont nem passzol.

(bár elég ízléstelen az összes Gucci,alapból)

Gondolom a "túl sok" fogalmáról hallottál már,bár komment alapján nem.Ha a cipő hangsúlyos,akkor már nem nyomunk rá még egy lapáttal,mert könnyen Medveczky Ilonákként végezzük.


Én a finom,kecses,kifinomult,nőies vonalat képviselem.

Balansz,drága,balansz.Harmónia.


De hogy nem ez volt a kérdésem,az biztos.

2018. aug. 1. 19:18
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Valóban... a kérdésed az volt, hogy a pasid e megfelelő kiegészítő... mint kiderült a táska helyet.


Ha ekkor beauty guru vagy, akkor nyilván nem lesz gond azt balancet megoldani. Ügyes kislány vagy! Én bízok a képességeidben!

2018. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!