Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish-ről rendelt piercing...

Wish-ről rendelt piercing behelyezése szúrás után egyből?

Figyelt kérdés
Wish-ről rendeltem piercinget, ott azt írták hogy rozsdamentes acélból van, de nem tudom hogy ez mennyire valós.😅 Hogyha ezt a piercinget vinném magammal szúratni, lehet belőle valami komplikáció a gyógyulás során? Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik értenek is hozzá!

2018. aug. 22. 01:40
 1/4 anonim válasza:
Vidd magaddal oda ahol szúrni fogják a piercinget, és kérdezd meg, ott ugyis értenek hozzá, plusz ha nem jó akkor ott is tudsz választani/venni magadnak.
2018. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A rozsdamentes acél nem jó testékszernek. Az orvosi acél már inkább, de a kettő nem egy és ugyanaz!

Illetve sokkal jobb a titán orr ékszer. Jobban gyógyul vele.

2018. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb akkor használhatod, ha már teljesen begyógyult a piercing környéke és nem vagy rá érzékeny. Szúráshoz mindenképp orvosi fém kell, hiszen egy nyílt seb keletkezik, amibe nem mindegy, hogy milyen anyag kerül. Az orvosi acél nem bomlik, nem allergizál (általában), és nem reagál a környező sejtekkel, ezért sokkal biztonságosabb, mint más kétes minőségű anyagok. Ennél még jobb a titán, amit szintén gyakran használnak piercingekhez. Az orvosi fémnél általában gyorsabban gyógyul, és kisebb eséllyel lesz probléma vele. Később, ha a piercinged már teljesen begyógyult, kipróbálhatod a rozsdamentes acélt is, hiszen sokan pl. fülbevalónak is ilyet hordanak, tehát nem ördögtől való. De kezdésnek nem javasolnám.
2018. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább elteszem későbbre, és majd a begyógyulás után próbálkozom vele.😅
2018. aug. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!