Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az NKE-RTK-ra szeretnék...

Ha az NKE-RTK-ra szeretnék jelentkezni jó ha töri-föci faktot választottam? Aki ide jár/jelentkezik milyen faktra járt és miből érettségizett?

Figyelt kérdés
töri-magyar vagy matek faktban gondolkodtam, de kell egy 5. választható érettségi is, ezért választottam a föcit.

2018. aug. 26. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg amúgy kemény vagy a 360, 380-as ponthatárral. Az szerintem tiszta szégyen egy olyan sulin ahol full jogi tárgyak vannak, bekerülhet olyan ember aki full 3-as érettségiket csinál. Nem véletlen, hogy annyian buknak Be szigorlaton. Hülyegyerek képtelen megtanulni annyi anyagot, mert sosem volt a tanulós fajta. Vonyítani viszont jól tud, meg erőt, egészséget kívánni. Csak aztán majd kijön a terepre, és rájön, hogy nem ennyiből áll a szolgálat. Na és mégis csak leálltam vitázni, de te aztán engem tényleg ne kérj számon, hogy hasra ütve beszélnék, szégyen az az Rtk.
2018. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Látom jól elvitatkozol saját magaddal 😂

Nem zavarlak, kész vicc vagy.

2018. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy miből érettségizel, tesiből halál felesleges, sokan gondolják, hogy milyen könnyű, közben szerintem a legnehezebb...én a hittant választottam, legalább jobban felhúzta az érettségi átlagomat. Töriből meg emelteztem.
2018. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!