Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretném elkezden...

Mit tegyek? Szeretném elkezdeni a történetet. (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek írni. Amikor írok megszűnik a külvilág.

Már írtam 1-2 befejezett történetet. Mindkettőnél könnyű volt elkezdeni és befejezni.

Viszont a mostani művemnél minden el van tervezve,de nem tudom elkezdeni. Valami segítség,hogy hogyan kezdjem el könnyebben? Sétáltam már, ültem 1 óráig egy padon és csak bámultam a tájat,de semmi nem működik.

Tanácstalan vagyok.



2018. aug. 28. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha előbb az első fejezetet írnád meg, és utána fognál hozzá a bevezetéshez?
2018. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Én is hobbi író vagyok, és az a tapasztalatom, hogy nem kell mindig bevezető. Van, hogy én a közepétől, vagy egy esemény láncolatától kezdem el leírni a dolgokat, és a kezdetekre, hogy ez az egész hogyan alakult ki, csak később térek rá. :)

2018. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon hasznosak és tényleg,először írok néhány fejezetet és majd utána visszatérek a prológusra.

2018. aug. 28. 14:01
 4/5 Csicsky ***** válasza:

Én is szoktam írogatni (gyerekmeséket, rövid novellákat). Amikor nekiállok az írásnak, nem gondolkozom azon, hogy hogyan is kezdjem el a történetet, mert akkor sehol sem lennék. Elkezdem írni azt a részt, amit tudok. Ha csak egy mondat erejéig, de leírom, mindent leírok, ami a történettel kapcsolatban a fejemben van. Mikor ez megvan, akkor lassankint kezdem kiegészíteni, aztán egyszer csak összejön az egész történet. Persze, nem egy nap alatt, de végül valahogy összejön.

Most veszem észre, hogy közben Megan964 megelőzött a válasszal, de ő is így csinálja.

2018. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez az ötlet lehet beválik.

Próba, szerencse.

2018. aug. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!