Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a punkok életfilozófiája?...

Mi a punkok életfilozófiája? Hogyan gondolkoznak a világról, az emberekről? Kérlek írjátok már le részletesen!

Figyelt kérdés
nagyon solat segítenétek vele! punkok előnyben! :D
2010. jún. 22. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Igyuk le magunkat minden nap a sárga földig, drogozzunk, utáljuk a nemzetünket, és utáljunk minden embert aki tesz azért h jobb sorsa legyen. kb ennyi
2010. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
ja és aki nem ért velünk egyet, arra kiáltsuk h "náczik haza"!
2010. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
meg az életérzés? + mit csinálnak? mit esznek? :D ha nem dolgoznak hogyan élnek? + egy punkot felvesznek egy jobb iskolába? mármint tarajos lányt :D
2010. jún. 22. 11:55
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Hát én inkább sz@rrá röhögném magam rajta és a lehető összes szituációban még vele kell dolgoznom utalgatnák mindenféle szójátékon keresztül a kinézetére, de nyugi én élvezném, szóval remélem hogy felvennének oda ahol majd én dolgozom.
2010. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
legolcsóbb koccintóst isszák, legolcsóbb kajákat eszik. egész nap szart sem csinálnak, nem dolgoznak, pénzük fingom sincs honnan van... igazábol nincs is pénzük! napról napra élnek. de hát ezért is punkok (=csövesek) szal sztem gáz nagyon az egész... büdös hippik mind, csak ők nácziznak is... =D
2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát igen... ma már a legtöbbjük ilyen, régen ez is a lázadásról szólt.
2010. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy rasszista punk fiatalt, nem is hinnétek, mekkora jó arc! :D
2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
esetleg bővebben? :)
2010. jún. 23. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Expunk haverom mesélte, hogy mikor megnyílt a meki, akkor előtte zsíros kenyeret osztogattak meg ilyenek. Sok tök nem csöves meg semmi ilyesmi, csak az embereknek kell egy agresszív skatulya a másik embernek, főleg, ha nem pont olyan mint ő. Minél inkább mások alakítanak egy embert annál inkább előítéletes, főleg ha semmiben sem tehetséges.
2010. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

14:19

Én meg csak rasszista punkot ismerek, ez hogy tetszik?:D

2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!