Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell igazolni 3 órát?

Hogyan kell igazolni 3 órát?

Figyelt kérdés
Ha csak egy napbol hiányoztam 3 órát akkor azt ugye szülőivel tudom csak igazolni és arra mind három szülői elmegy hogy külön külön irják vagy egybe lehet irni hogy hiányoztam 3órát. Ezt azért kérdezem mert ugye anyukám nincs itthon és ezt csak a nagykoru tesom tudja csak megirni.
2018. szept. 20. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a nagykorú tesód eleve nem igazolhatja, mivel nem a szülőd. Majd ha anyukád haza ert, megírja. Egy igazolás lesz. Alulírott Kovács Jánosné ihpgazolom, hogy Pistike nevű gyermekem x napon a 4-5-6 órákról y ok miatt hiányzott.
2018. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) De csak azért irtam hogy a tesom tudja igazolni mert egyik osztálytársamnak a tesoja irta meg és a tanár elfogadta neki
2018. szept. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!