Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félnek sokan éjjel a...

Miért félnek sokan éjjel a temetőben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy olyan kérdés, amire jómagam sem tudom a választ, pedig én is félek :S:S
2010. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
mert kísérteties a hangulata, mert sok horror filmben ott gyilkolásznak a gonoszok, mert tudatalatt nyomaszt a halottak jelenléte szerintem
2010. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
én még fényes nappal is félek ott,pedig fiú vagyok :P:D
2010. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Félnek attól,hogy a hallottak előjönnek.Még,ha ez képtelenség akkor is.
2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
mert síri csönd van
2010. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Így-úgyis ijesztő, ha hiszel a természetfelettiben, ha nem.

Mivel:

Ha hiszel benne nagyon ijesztő tud lenni, mert tudod, hogy a halott lelkek körülötted lehetnek. Az az ő területük, szóval nem vagy előnyben. Bármit tehetnek veled, mert sokan vannak.


Ha nem hiszel benne:

Sötét van az amúgy is nyomasztó hatású az emberekre. A nagy feketeségben bárki rádtámadhat a fák közül. Ha olyan kapu van amit biztonságosan zárnak, esetleg bent ragadhatsz estére, és temetőben éjszaka még a szkeptikusok is bemesélnek maguknak dolgokat.


Én magamat az első csoportba osztanám, még ha fizetnének, se mennék be este a temetőbe.. na jó max. akkor ha egy nagy társaságba vagyok. Letojnám, hogy így kezdődik minden tinihorror.


15/L

2010. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én speciel nem félek, sokszor jártam már kinn, még éjjel is. Nemrég veszítettem el egy nagyon jó barátomat, még nem sikerült beletörődnöm a halálába, ezért gyakran kijárok hozzá későn, amikor nyugi van. Hát aki fél, nyilván még nem járt a temetőben éjjel, és csak a fantáziája jár.. Én semmi különöset nem tapasztaltam az égadta világon...
2010. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mert minden horror filmbe ejjel feltamadnak..

En is felek, eleg taszito..

Korulvesz az a rengeteg sir..

Foleg ugy, hogy en a papamat es a mamamat is megneztem a koporsoba, amit meg is bantam, mert perpil ha rajuk gondolok este a sotetbe, akkor az a kep ugrik be amikor ott fekudtek..:( Es mut be mondjak, eleg ilyezto.

2014. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!