Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Harry Potter) Mi törteni ha...

(Harry Potter) Mi törteni ha egy férfi százfűlé főzetet iszik, és egy nőve változik, folyamatosan szedi a főzetet, és közben teherbe esik, aztán visszaváltozik férfivá?

Figyelt kérdés

#Harry Potter #terhesség #bájital #százfűlé főzet
2018. szept. 22. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Bár én nem vagyok szakértő a Harry Potter fandomban, de ismerem a filmeket.

Véleményem szerint a százfűlé főzet a külalakot változtatja meg, nem alakítja át az egész embert, még akkor sem, ha akár a nemét megváltoztathatja... bár erre pont nincs is példa a filmekben, hiszen mindenki azonos nemű egyén külalakját veszi fel.

Tehát, ha valaki férfi létére női alakot öltene, attól még nem lennének női reprodukciós szervei!

Remélem érthetően fogalmaztam. :)

2018. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Skatebird válasza:

Érdekes kérdés. Remélhetőleg a főzet varázsa megakadályozná a teherbeesést átváltozott alakban.

Van a történetben példa nem azonos nevű átalakulásra, amikor Harryt kihozzák a védett házból, a 7 Harry közül kettő lány: Hermione és Fleur.

2018. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Skatebird: Igaz, el is felejtettem, hogy lány is alakult át Harry-vé. :) DE véleményem szerint, ez is CSAK külalak. És ugye a teherbe eséshez nemcsak a külalak megváltozása kellene. Én ebből indultam ki, bár hangsúlyozom újra: a HP nem az én fandomom, csak kedvelem. :)
2018. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó kérdés. Ebbe eddig bele sem gondoltam!
2018. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A százfűléfőzet nem változtaja meg a nemet csak a kinézetet
2018. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!