Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleimmel szeretném megbeszél...

Szüleimmel szeretném megbeszélni azt a dolgot, hogy én dohanyzom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval pár nap és betöltöm a 18. életévem. Lassan 2 éve dohányzom, tudnak róla a szüleim, de persze mint "mindenkinek", nem nagyon nézik el. 18 éves leszek, és én úgy tervezem, vagyis megfogadtam magamnak, hogy lesz egy igazi barátnőm, abba hagyom a dohányzást. Viszont a szüleim elött nem szeretnék tovább bujkálni.. Tudom 18 leszek, de apám még úgy ahogy elnézné, mivel ő is szívja. De anyu ő viszont nagyon ellenzi a cigarettát. Bátyámnak (25+) a mai napig nem nézi el, csak belátta hogy nem tud mit kezdeni vele. Sokszor észre vettek dohányzás közben, de nem kaptam durva "lecseszést" csak annyit, hogy ne csináljam..

Szerintetek el fogja nézni ugy mint bátyámnak? Nem szeretnék tovább bujkálva dohányozni.



2018. szept. 23. 19:40
 1/1 anonim válasza:
100%
18 éves leszel. Ha tetszik anyudnak ha nem el kell fogadnia a te döntésed és egy idő után el fogja nézni mert tudja hogy úgyse tud mit tenni ellene. De tényleg jobb lenne ha leszoknál mert 10-15 év után már nagyon nehéz lesz.
2018. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!