Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai tinédzserek mire használ...

A mai tinédzserek mire használják ezeket az emojikat?

Figyelt kérdés

Ezeket: ⚨(női jel) 📎 (dupla gemkapocs)

Lakat és kulcs🔐

Még valami ujjak amik össze vannak tekerve

💖 (Csillámos szív)



Ezeket mire használják? Mit jelentenek?



2018. szept. 25. 21:57
 1/4 anonim válasza:

Hát őszintén nem tudom, én 13 éves vagyok, de nem szoktam használni őket :D

Minden második lány odaírja az összes mondat után, tehát szerintem ők se tudják...

2018. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, amit ide raktam az nem a női, hanem a férfi jel. De ilyeneket csak nevek mellett lattam; amikor vki melle jeli a nemét!

🖇 passz. Nem tudom. De munkara, hazira hasznalnám.

Lakat es kulcs a szerelmesek. Mert ugye sok helyen szokás hidakon meg ilyesmi nevekkel ellátott szerelmes lakatott rakni

🤞 ujakr ezekre gondolsz. Ezt alapból szoktak emberek mutatni, amikor szorítanak vkinek.

💖 Szerintem csak egy valtozata a szivecskének!

2018. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor jó xD. A lakatot meg a kulcsot lany a lánynak is oda szokta írni, pl. Jajj de szé vagy❤🔐 és akkor is oda írják xd


Az ujjas emojit nem adja be

2018. szept. 25. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat. Talán, hú de jó barátnők. De alapból en a szerelmes paroknál ertem.

Az ujjak meg mindjum vizsga előtt de szorítok.

Mar ha jol használjak. De van egy reteg, aki azt sem tudja minek, csak összevissza rakdossa, mert az a "menő".

2018. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!